Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë

+3
Anakonda
Єямєℓiиdå
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

 Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë Empty Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë

Mesazh nga WebMaster Sun 21 Aug 2011 - 9:30

Gratë e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë. Edhe pse ende jetojnë në një botë në të cilën mashkulli udhëheq familjen, gjithnjë e më shumë janë të mallëngjyer për gra të barabarta me besim të plotë të cilat rrezatojnë me energji dhe seksipilitet.

Nëse ju nuk e keni ditur gratë dhe vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë, dhe në vend të tyre kanë ardhur ata janë të pavarura dhe të sigurta në vete.

Por nuk është fjala për një pamje feministe të shekullit 21, por edhe për burra të cilët janë të hapur dhe me gratë me vetëbesim dhe seksipile i tërheqin shumë.

Fjala kyçe do të ishte besimi se është e rëndësishme si tek bota femërore dhe te ajo mashkullore, dhe që krijon një ndjenjë të sigurisë dhe aftësisë.

Edhe pse ka ende ekzistojnë burra që duan të paraqiten si mbrojtës më të mirë, gjithnjë e më të shumët janë ata partnere të barabartë që dhe vet mund të mbështetet .

Në mesin e burrave janë bërë të dëshirueshme dhe të ta që nuk kanë frikë të thonë “munden vet”, sepse gruaja e di se si ta hap dhe ta ndryshojë llambën e qelqit.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë Empty Re: Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 21 Aug 2011 - 9:33

Sa keq vallai
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë Empty Re: Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë

Mesazh nga Anakonda Mon 20 Feb 2012 - 2:09

Nuk ke cti bej,por ke dhe nga ato vajza qe hiqen si te turpshme por jane na ruajt zoti nga mendt e kokes.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë Empty Re: Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë

Mesazh nga era85 Mon 20 Feb 2012 - 2:23

Nuk besoj se ka nder atyre femra ne ket diten e sodit ahahahhahaha

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë Empty Re: Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë

Mesazh nga Anakonda Sun 17 Jun 2012 - 7:06

epoo atehere qenka gangsteret si puna ime ne mode....
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë Empty Re: Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë

Mesazh nga Maksi Sun 17 Jun 2012 - 7:17

uaaaaaaa po un qe e kam qef te nxete si i behet ? hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë Empty Re: Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë

Mesazh nga Arabela Sun 17 Jun 2012 - 7:19

Maksi shkruajti:uaaaaaaa po un qe e kam qef te nxete si i behet ? hahahah
i behet ta gjesh te nxehte atehere  Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë 3189159776  Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë 3189159776  Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë 1644352394
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë Empty Re: Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë

Mesazh nga Ariel Sun 17 Jun 2012 - 10:34

Ehe...eshte e vertete je farewww
Po se duke qene gruaja e pavarur dhe burri eshte me rehat se shpeton nga shume preokupime......ja ku ke makinen, ja ku ke leket, po ke nonji gjo tjeter...ja ku ke dhe cel...dhe me ler rehat je farewww je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë Empty Re: Vajzat e turpshme dhe të nxehta nuk janë më në modë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi