Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Selena e Justin si Angelina e Brad People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Selena e Justin si Angelina e Brad People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selena e Justin si Angelina e Brad

2 posters

Shko poshtë

Selena e Justin si Angelina e Brad Empty Selena e Justin si Angelina e Brad

Mesazh nga Emona Fri 23 Sep 2011 - 7:49

Selena e Justin si Angelina e Brad F.0922193116508_mIdhujt e të rinjve, Selena Gomez dhe Justin Bieber, janë vetëm tinejxherë, mirëpo ata tashmë po mendojnë për familje, ndërsa si shembull e kanë çiftin e famshëm, Angelina Jolie dhe Brad Pitt.

Dy yjet së fundmi janë fotografuar me gjashtë fëmijë, ndërsa fotografinë e publikuar në faqet e tyre e kanë quajtur "Brangelina 2.0".

Ata thonë se kanë dashur të bëjnë shaka me këtë fotografi, mirëpo kanë pohuar se mezi e presin ditën kur do të bëhen prindër.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Selena e Justin si Angelina e Brad Empty Re: Selena e Justin si Angelina e Brad

Mesazh nga Anakonda Thu 7 Jun 2012 - 3:50

sklan shance te jen si ato te dy;ato jan yje te vertete ndersa keto jan thjesht kopje
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi