Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këshilla për dukje shumë atraktive brenda 10 minutave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këshilla për dukje shumë atraktive brenda 10 minutave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këshilla për dukje shumë atraktive brenda 10 minutave

2 posters

Shko poshtë

Këshilla për dukje shumë atraktive brenda 10 minutave Empty Këshilla për dukje shumë atraktive brenda 10 minutave

Mesazh nga Emona Sun 2 Oct 2011 - 23:53

Dukja e bukur dhe atraktive është ëndërr e çdo vajze, por a keni menduar ndonjëherë sa e lehtë është kjo punë? E gjithë ajo që ju duhet të bëni është t’i siguroni një buzëqeshje fytyrës tuaj dhe të keni 10 minuta kohë në dispozicion.

Në vijim lexoni këshillat se si të dukemi atraktive brenda 10 minutave:

Buzët
Pa marr parasysh formën që keni, buzët janë pjesa më tërheqëse e fytyrës. Për t’i dhënë atyre një pamje të bukur dhe shumë atraktive, përdorni një buzëkuq ngjyrë të kuqe të freskët, që shton bukurinë.

Sytë
Mos harroni që për të arritur të keni një pamje të mrekullueshme, duhet që sytë tuaj të jenë “vrasës”. Për një grim të shpejt të syve, gjithmonë zgjidhni të zezën, sepse merr më pak kohë dhe gjithmonë sytë duken magjepsës.

Vetullat
Mos anashkaloni rregullimin e vetullave asnjëherë, ato duken shumë më bukur kur janë të rregulluara dhe po ashtu i shtojnë bukurinë syve. Hijezimi i linjave të fytyrës me ngjyrat që preferoni, ka një rëndësi të papërshkrueshme, ajo bën fytyrën tuaj të duket më simetrike.

Flokët
Thënë të drejtën, kapja e flokëve e rastësishme, të shumtën e rasteve duket shumë më ‘hot’ se sa përkushtimi i madh për krehje. Andaj, një kapje e flokëve me një model të çrregullt do të ishte e preferuar në këtë rast.

Duart
Kur t’i keni bërë të gjithë hapat e mësipërm, mos harroni t’ia hidhni një vështrim duarve tuaja, ku në këtë rast rekomandoheni të aplikoni ngjyrën e kuqe mbi thonjtë tuaj.

Vishni taka
Dhe ne fund, por jo më pak e rëndësishme, vishni taka të cilat ju ofrojnë komoditet në ecje. Trupi juaj është shumë më atraktiv në taka

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këshilla për dukje shumë atraktive brenda 10 minutave Empty Re: Këshilla për dukje shumë atraktive brenda 10 minutave

Mesazh nga Anakonda Sat 24 Mar 2012 - 18:28

Keshilla teper interesante,edhe pse kjo e fundit me besdiz(takat si duroj dot).
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi