Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston

3 posters

Shko poshtë

Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston  Empty Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston

Mesazh nga Emona Fri 14 Oct 2011 - 4:29

Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston  Grifith-Banderas

Antonio Banderas ka shprehur edhe një herë tjetër dashurinë për bashkëshorten e tij, Melanie Griffith.

Aktori spanjoll ka theksuar se ndjenja e tij për të është aq e thellë sa nuk është më e nevojshme të rrinë gjithë kohës me njëri-tjetrin.

“Kemi 15 vjet të martuar dhe nuk e ndjejmë më të nevojshme që të rrimë bashkë si në kohën kur u njohëm”, tha Banderas.

Protagonisti i filmit ‘Desperado’ e ka të qartë se një martesë kaq e gjatë në Hollywood është diçka e rrallë dhe zbulon se sekreti i jetëgjatësisë është familja.

“Puna është punë, por fëmijët janë drita e syve të mi”, përfundon Banderas.(T.CH)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston  Empty Re: Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston

Mesazh nga Durrsaku Fri 14 Oct 2011 - 5:25

cifti perfekt i hollivudit
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston  Empty Re: Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 17:00

te pakten doli nje cift i hajrit;dhe jho si te tjeret qe duan te jen vetem ne qender te vemendjes....
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston  Empty Re: Banderas: Pasioni shuhet, dashuria reziston

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi