Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hilary Duff është shtatzënë me një djalë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hilary Duff është shtatzënë me një djalë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff është shtatzënë me një djalë

2 posters

Shko poshtë

Hilary Duff është shtatzënë me një djalë Empty Hilary Duff është shtatzënë me një djalë

Mesazh nga Emona Sun 16 Oct 2011 - 3:56

Të premten, Hilary Duff në programin e “The Ellen DeGeneres Show“ ka dhënë lajmin se fëmija i saj i parë do të jetë djalë.“Nuk ja kam thënë ende askujt. Doja ta tregoja këtu për herë të parë. Do të jetë një djalë… Gjatë gjithë kohës kisha parandjenjën se do të ishte djalë!” ka thënë ajo gjatë spektaklit.

Hilary e cila prej një viti është e martuar me lojtarin e NHL-së Mike Comrie, tregon se kur mësoi që kishte mbetur shtatzënë nuk i besohej…

“Nuk na besohej! Aq sa Mike ishte pak skeptik, pasi deri atëherë ne çdo muaj mbas martesës kemi dyshuar për diçka të tillë. Dhe kur realisht ndodhi, nuk na besohej më! Më kujtohet që kur shkova t’i tregoja Mike-ut testin që kishte dalë pozitiv, ai po bënte dush, dhe kur u siguruam që testi vazhdonte të ishte pozitiv edhe pas 10 minutash, atëherë filluam të qanim nga gëzimi!” (LajmeShqip.com)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hilary Duff është shtatzënë me një djalë Empty Re: Hilary Duff është shtatzënë me një djalë

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:58

mesa duket te gjitha grat e showbisnit e paskan bo mend me ngel te gjitha shtatzan per njehere...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi