Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Roberts e magjishme edhe me anën e keqe të një mbretëreshe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Roberts e magjishme edhe me anën e keqe të një mbretëreshe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roberts e magjishme edhe me anën e keqe të një mbretëreshe

2 posters

Shko poshtë

Roberts e magjishme edhe me anën e keqe të një mbretëreshe Empty Roberts e magjishme edhe me anën e keqe të një mbretëreshe

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 22 Oct 2011 - 8:53

Roberts e magjishme edhe me anën e keqe të një mbretëreshe Julia-Roberts-300x200Filmi “Dëbora e bardhë” (Snow White), që me siguri do të ketë një emër të ndryshuar deri në mars 2012, sjell yllin e kinemasë Julia Roberts në një rol që nuk e kemi parë më parë.

Filmi sjell së bashku kastën e aktrëve Julia Roberts, Lily Collins dhe Armie Hammer. Filmi drejtohet nga Tarsem Singh, i famshëm për stilin e tij mbresëlënës vizual. E veshur në një të kuq të zbukuruar me qendisjen në formë palloi Julia Roberts vjen si Mbretëresha Evil.

Roberts është absolutisht aq e madhërishme dhe të lë pa frymë, aq sa ju nuk mund t’I hiqni sytë prej saj. Madje dhe me portretizimin e saj të natyrës të së keqes mbretëresha është plotësisht e adhurueshme, pothuajse ndjen kënaqësie dhe faji për një kohë të gjatë.

Julia Roberts nuk është e zakonshme të vijë si një ‘djall’, por është e lehtë të shohësh se pse një gjykatë mbretërore do të përkulet në këmbët e saj. Lily Collins deklaroi se cilësitë e lindura të Roberts janë zmadhuar më shumë nga veshjet ekstravagante të Mbretëreshës. Collins tha: “Julia natyrisht mishëron hijeshinë, karakterin e saj, elegancen, intensitetin dhe privilegj mbretëror vetëm duke qenë vetë, por kur ajo është në kostumin mbretëror, prania e saj merr një formë krejt të re.”
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Roberts e magjishme edhe me anën e keqe të një mbretëreshe Empty Re: Roberts e magjishme edhe me anën e keqe të një mbretëreshe

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 17:39

ngjasonka shum bukur.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi