Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”

3 posters

Shko poshtë

“Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”   Empty “Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 25 Oct 2011 - 11:38

“Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”   298584_302149076463187_141388129205950_1380834_878401424_n
Një 33-vjeçare nga Salt Lake City, qytet i Jutah në SHBA, ka rrëfyer se kishte provuar të shiste virgjërinë e të bijës 13-vjeçare. Tashmë, ajo rrezikon 30 vjet burg, me akuzën për shfrytëzim seksual të një minoreneje. Gruaja kishte kërkuar të përfitonte 10 mijë dollarë nga abuzimet, që do të kishte pësuar vajza dhe kishte nisur kërkimin për klientë të fuqishëm.
E gjitha ajo që po gatuante e ëma e papërgjegjshme u zbulua nga fotot e dërguara për disa burra të interesuar ndaj ofertës së saj. Por mbi të gjitha ishte denoncimi i të fejuarit, i cili i dorëzoi policisë bisedat e regjistruara në telefon, ku gruaja fliste për propozimin e ndyrë. Menjëherë pas denoncimit, 33-vjeçarja është prangosur. Ndërkohë që pasi t’i nënshtrohet procesit gjyqësor, vendimi final pritet më 5 dhjetor. Fillimisht, gruaja ishte akuzuar edhe për abuzim seksual të rënduar, gjë që mund t’i sillte burg të përjetshëm, por gjithçka u lehtësua pas rrëfimit të saj. (nga Huffington Post)


Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”   Empty Re: “Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”

Mesazh nga Klio Wed 26 Oct 2011 - 0:42

Kam lexuar nje liber ne pushimet verore te "Brunilda Zllami" ,e cila tregonte per nje nene qe punonte gocen e vet.....ishte nje liber shume trishtues. Keto lloj species vetem emrin MAMA qe nuk mund ta meritojne.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”   Empty Re: “Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 3:13

Si nuk kane turp keto nenat e sotme,nuk kane seder qe tia punojne nje gje te tille femijes se vet.Pike e faqe e zeze.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”   Empty Re: “Shes virgjerine e time bije per 10 mije dollare...”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi