Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fitoi 32 mijë euro, e larguan nga puna People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fitoi 32 mijë euro, e larguan nga puna People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fitoi 32 mijë euro, e larguan nga puna

2 posters

Shko poshtë

Fitoi 32 mijë euro, e larguan nga puna Empty Fitoi 32 mijë euro, e larguan nga puna

Mesazh nga Emona Thu 27 Oct 2011 - 22:48

Fitoi 32 mijë euro, e larguan nga puna F.1027090259199_m

Friedhild Miller është asistente administrative nga Gjermania. Të hënën ajo fitoi 32 mijë euro në shoun “Kush do të bëhet milioner”, ndërsa të martën e larguan nga puna, shkruajnë mediat gjermane.

“Punën zakonisht e filloja në orën 11, por isha aq shumë e emocionuar sa që rreth orës tetë ia dërgova shefit një SMS ku e pyeta se si është situata në punë”, rrëfen Friedhild.

Shpejtë ajo mori një përgjigje. “Pasi ke boll para, unë nuk kam për t’i humbur”, iu përgjigj shefi, duke i treguar se është larguar nga puna. Ajo do të zëvendësohet nga një kolege.

Miller thotë se mbeti e shtangur, kjo ishte puna e saj e parë serioze pasi kishte kaluar një kohë të gjatë me vajzën në shtëpi. Shefi është i lumtur që Friedhild u largua sepse tash nuk ka nevojë t’ia japë edhe një rrogë shtesë asistentes tjetër.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fitoi 32 mijë euro, e larguan nga puna Empty Re: Fitoi 32 mijë euro, e larguan nga puna

Mesazh nga Anakonda Sat 31 Mar 2012 - 3:30

sa i lig qe paska qen shefi,te jem un ne vend te kesaj nuk e lej me kaq
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi