Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?!

+4
Emona
dajti modh
Ariel
Poeti Dhimbjes
8 posters

Shko poshtë

Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! Empty Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 2 Nov 2011 - 1:29

Duke marrë parasysh ''Qëllimin e Diçkaje'' në jetë, si mendoni ju se cila është më e keqe për ju:
- Mos arritja e atij qëllimi që keni ndërmarrë apo mosmarrja e mundimit për t'a ndërmarrë atë qëllim që keni?!

Diskutim të këndshëm dhe jo chit-chat ju lutem...

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! Empty Re: Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?!

Mesazh nga Ariel Wed 2 Nov 2011 - 2:08

Pavaresisht qe nuk arrij qellimin...te pakten nuk kam pishmanin qe nuk e kam provuar.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! Empty Re: Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?!

Mesazh nga dajti modh Wed 2 Nov 2011 - 3:15

e provoj e provoj dhe perseri e provoj ............
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! Empty Re: Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?!

Mesazh nga Emona Wed 2 Nov 2011 - 3:29

Po me mire provoji ,Te arrij ati qellimi qe ja ve vetes si kusht,Se sa te mendohem e te behem pishman pastaj pse se morrra mundin per te bere ate gje.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! Empty Re: Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?!

Mesazh nga Besa Thu 3 Nov 2011 - 2:27

Nese nuk e provon gjithsesi ngelesh i humbur keshtu qe me mir te provosh.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! Empty Re: Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?!

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Nov 2011 - 2:30

do ta provoj disa her sepse nuk drozohem deri te arriti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! Empty Re: Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?!

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 3 Nov 2011 - 2:37

...sigurisht qe e para megjithse te le shije te hidhur kur se arrin qellimin me te paren por megjithate dhe ta le pa provuar do me ngelte peng ter jeten e do ndihesha fajtore per dicka qe ndoshta nese kisha luftuar,isha munduar sado pak mund e ta arrija e keshtu do mbetej nje enigme e dicka pishmane qe se provova te pakten njehere e te shikoja rezultatin...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! Empty Re: Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?!

Mesazh nga Anakonda Sun 12 Feb 2012 - 21:26

Un e marr mundimin per tia arritur qellimit per dicka qe me intereson,sesa te dorezohem shume lehte para fatit.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! Empty Re: Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?!

Mesazh nga Arabela Sun 12 Feb 2012 - 21:30

me e keqe esh kur nuk e provon kuptohet,,,pervec ne rastet kur provimi te ven ne kundershtim me idete dhe principet personale,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?! Empty Re: Është më e keqe, kur nuk j'a arrini një qëllimi të caktuar apo kur nuk e merrni fare mundimin për t'a provuar?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi