Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Austria nxjerr "Winter Card" per skiatoret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Austria nxjerr "Winter Card" per skiatoret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Austria nxjerr "Winter Card" per skiatoret

2 posters

Shko poshtë

Austria nxjerr "Winter Card" per skiatoret Empty Austria nxjerr "Winter Card" per skiatoret

Mesazh nga Emona Wed 9 Nov 2011 - 0:21

Austria nxjerr "Winter Card" per skiatoret Austria-300x194

Austria e Poshtme po pergatitet te leshoje nje karte te re dimerore "Winter Card"�, me te cilen mund te behet ski ne te gjitha zonat me terheqese.

Me ane te kesaj karte qe mban moton: " Ski kur dua,, kudo qe dua"� mund ta ushtrosh kete sport ne shtate zona te Austrise se Poshtme per tre apo pese dite.

Nje zyrtar qeveritar qe eshte pergjegjes per projektin, shpreson te terheqin shume vizitore dhe rreth 13 mije femije te shkollave fillore per te mesuar ski dhe sporte te tjera dimerore.

Austria e Poshtme eshte nje zone popullore per sportet e dimrit, per shkak te aksesit te saj te lehte dhe nje destiance relativisht te shkurter nga pjesa me e madhe e Austrise Lindore. Ajo ka rreth 20 vendpushime per ski dhe mbi 20 shkolla te skive.

Te gjitha keto mund te arrihen me "Winter Card"�, e cila kushton 94 euro per tre dite, dhe 138 euro per pese dite.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Austria nxjerr "Winter Card" per skiatoret Empty Re: Austria nxjerr "Winter Card" per skiatoret

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 5:23

shum pamje e bukur qenka
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi