Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

+5
T_o_n_i
CuN@BosS/
Ariel
Anakonda
WebMaster
9 posters

Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga WebMaster Tue 29 Nov 2011 - 11:59

Një kanadez caktoi një takim me një vajzë që e njohu në një faqe interneti, por atij as që i shkoi në mendje se në kafiterinë ku kishte caktuar takimin do ta priste e dashura e tij.
Pas njohjes nëpërmjet një faqeje interneti kanadezi caktoi një takim me vajzën me të cilën kishte shkëmbyer e-maile, por në vendin e caktuar po e priste e dashura e zemëruar.
Sipas raporteve të policisë, vajza sulmoi 49 vjeçarin, ia “dhezi” një shuplakë dhe ia derdhi kafen. Policia u detyrua të intervenojë dhe vajza u arrestua, shkruajnë mediat amerikane.

Burimi i Temes Albamagazine
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Dec 2011 - 18:53

Me vjen,keq per vajzen qe eshte arrestuar,ndersa sa per shpullen mire ia ka bere.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Ariel Sat 3 Dec 2011 - 22:46

Hahahahahaaaa ....ja mendja e mashkullit.....asfalt...as mendon fare me thelle... Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! 426788
Mire ja paska bo....po medet qe e paskan arrestu ....
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 4 Dec 2011 - 1:47

Kjo osht dhe me e keqa te hash dhe noi shpulle si pa dashje mas kafes [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga T_o_n_i Sun 4 Dec 2011 - 2:29

kjo sqenka edhe kushedi ...un di nje reale qe e kam shiku vet me syt e mi ketu ne Tr ....
Nje shok i imi ka pas nje qender interneti te tijen e si ne ate kohe qe mblidheshim aty se ishte nder ta parat qendra ne tr qe ishin hap ...vjen nje dite nje cun e e kerkon kete...me fal i thot mund te vish pak....ai po ngrihet nga tavolina qe ishte me ne e shkon ne pc qe ishte ul ai...edhe ai cfare i kerkon..... i thot me fal keni ambjen tjeter ketu ne kete qender neti?....edhe ky qe i thot po jan edhe 4 pc lart ne katin e 2-te.... po se po me thot dikush qe jam duke fol ne chat...(ne ate kohe mirc mos u gabofsha ishte chati) se po flas nga filan vend...e ky qe hyn e i shikon ip nga fliste e i thot po eshte ip ime kjo e do jet dikush nga lart qe po flet....e ky i kerkon te takohen sepse mqs ishin ne nje vend...kur cfare te shoh ....ulet ajo goca poshte e kur shikon VELLAIN E VET.....di te te them qe ishte nje situat sa per te qesh per ne qe ishim aty por edhe e sikletshme per keto 2 ...vetem ulen koken e paguan leket e kan dal jashte duke i then hec ne shpi se flasim bashke.....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Klio Sun 4 Dec 2011 - 3:13

hahahahhahahahahahah sa gallat kjo e fundit....

Mire bej une qe nuk ngaterrohem fare ne virtualitet,shkruaj,lexoj e bej gallata,kaq deri ketu e jo me teper.Si rasti qe tregoj Toni kam degjuar plot,ose kusherinj,ose te dashur etj etj....
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Anakonda Wed 20 Jun 2012 - 6:04

cfare budallenjsh;eh meshkujt e sotshem lum ne per ta...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga WebMaster Wed 20 Jun 2012 - 6:43

Epo mendje lehte ri je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 21 Jun 2012 - 10:39

Yyyy sa kam degju kshu gjonash edhe me te cuditshme se kjo..[You must be registered and logged in to see this image.] ..budall hesapi
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Leo_uk Thu 21 Jun 2012 - 10:43

po si takohen pa pare foto njer ose pare ne video... ajo mund te jet dhe plakushe apo me keq mashkull... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 21 Jun 2012 - 10:52

Verbohen nga dashuria ore..[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Emona Thu 21 Jun 2012 - 10:54

Nuk i paska ro keq... [QeSh] malli vet tek pronari i vet shkon [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Leo_uk Thu 21 Jun 2012 - 10:57

ca njerezve ju ecen ne internet... une 2 vjet ne forum e s'pi kafe kush me mu... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Emona Thu 21 Jun 2012 - 11:03

Leo_uk shkruajti:ca njerezve ju ecen ne internet... une 2 vjet ne forum e s'pi kafe kush me mu... [You must be registered and logged in to see this image.]

lol...nuk e lexova sha thash un :P e ka ngreh dashnia e madhe qe kan pas ne ralitet edhe ne virtual me u njoh per se 2 [QeSh]

Mos u deshpro...ka ehde me keq.. [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Leo_uk Thu 21 Jun 2012 - 11:07

nuk deshperohem une jo... do vij dita do pijme kafe edhe ne te dy.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura! Empty Re: Caktoi takim nëpërmjet internetit, e priti e dashura!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi