Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, bie nga skela e vdes shqiptari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, bie nga skela e vdes shqiptari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, bie nga skela e vdes shqiptari

2 posters

Shko poshtë

Itali, bie nga skela e vdes shqiptari Empty Itali, bie nga skela e vdes shqiptari

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 8 Dec 2011 - 6:22

Itali, bie nga skela e vdes shqiptari F.1207171338177_mNjë emigrant me origjinë shqiptare i cili jetonte prej vitesh në Bergamo të Italisë, gjeti vdekjen duke punuar, pasi ra nga skela në një kantier ndërtimi në Assago në periferi të Milanos.
Siç informon agjencia e lajmeve NOA, viktima është 45-vjeçari Muhamed Gjoka, i cili la mbas gruan dhe dy fëmijët e tij jetimë.

Rreth orës 16.30 të pasdites së martë, Gjoka ra nga skela nga një lartësi mbi 10 metra duke përfunduar në një gropë.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Itali, bie nga skela e vdes shqiptari Empty Re: Itali, bie nga skela e vdes shqiptari

Mesazh nga Tonii Thu 8 Dec 2011 - 10:24

per emigrantin e ndjer nje tuf lule Itali, bie nga skela e vdes shqiptari 3427339532 Itali, bie nga skela e vdes shqiptari 3427339532 Itali, bie nga skela e vdes shqiptari 3427339532 Itali, bie nga skela e vdes shqiptari 3427339532
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi