Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cheryl Cole ka dy mijë palë këpucë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cheryl Cole ka dy mijë palë këpucë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cheryl Cole ka dy mijë palë këpucë

2 posters

Shko poshtë

Cheryl Cole ka dy mijë palë këpucë Empty Cheryl Cole ka dy mijë palë këpucë

Mesazh nga Emona Sat 10 Dec 2011 - 10:57

Cheryl Cole ka dy mijë palë këpucë 69162_446687355138_17463745138_5202567_1548929_n-200x200Që këpucët janë një mani e grave në gjithë botën nuk është ndonjë sekret, por një grua ua ka tejkaluar të gjithave. Këngëtarja Cheryl Cole ka dy mijë palë këpucë, një pjesë të të cilave madje i mban në friz.

Këngëtarja 28-vjeçare është mjaft e shkurtër, kështu që është e pritshme të ketë disa palë këpucë me taka të larta. Megjithatë, askush nuk ka mundur të mendojë se sa këpucë ka ajo saktësisht.

Pop ylli ka pranuar se ka dy mijë palë këpucë, të cilat e kanë vërshuar shtëpinë. Ndodhen në banjë, në çdo dhomë, kuzhinë madje edhe në raftet e frizit.

Ish-anëtarja e jurisë së “X Factor” tha se ajo i ka dashur gjithmonë këpucët, por kjo viteve të fundit është shndërruar në një mani të vërtetë. Numri i tyre me siguri nuk ka pësuar rënie, edhe pse një numër mjaft të madh të këpucëve i ka dhuruar.

Këngëtarja ka vendosur që këtë mani ta shfrytëzojë për diçka të dobishme dhe në këtë mënyrë ka krijuar linjën e saj të këpucëve për brandin e modës “Stylistpick”./rtvfan/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cheryl Cole ka dy mijë palë këpucë Empty Re: Cheryl Cole ka dy mijë palë këpucë

Mesazh nga Anakonda Thu 10 May 2012 - 17:21

paska sa per krejt grat dhe gocat e lagjes mesa duket
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi