Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëna e devotshme e… kukullës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëna e devotshme e… kukullës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nëna e devotshme e… kukullës

2 posters

Shko poshtë

Nëna e devotshme e… kukullës Empty Nëna e devotshme e… kukullës

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 12 Dec 2011 - 4:22

Nëna e devotshme e… kukullës Mami-bebe-artificialKjo grua britanike 38-vjeçare duket si të gjitha nënat e tjera duke shtyrë karrocën dhe duke kërkuar vendet me diell për të voglin e saj. Por, kjo grua nuk ka me vete një bebe. Brenda karrocës është një kukull plastike që i ngjan shumë një fëmije të vërtetë.

Ashleigh Kirby e ka blerë këtë bebe artificiale për 290 euro në internet. Ajo ka një vajzë 12-vjeçare dhe donte të zgjeronte familjen, por në momentin që u nda nga bashkëshorti e pa si të pamundur këtë gjë dhe vendosi që të blinte një kukull që i ngjan jashtëzakonisht bebeve reale.

“Bleva këtë bebe dhe i vura emrin Finley. Doja një fëmijë tjetër dhe ta adoptoja ishte e vështirë sepse jam e divorcuar, kështu që vendosa të blija këtë “djalë”. Ka 6 muaj që jeton me mua dhe vajzën time dhe tashmë është pjesë e familjes”, tha Kirby për ‘Daily Mail’.

Finley fle në krevatin e tij, ka dollapin që është blerë enkas për të dhe i ndërrohen rregullisht pelenat. Për të mos përmendur që 38-vjeçarja shpenzon një shumë të madhe parash për blerjen e rrobave të “djalit”.

“Kur bleva Finleyn ndjeva të njëjtin emocion si atë ditë që linda vajzën”, shton Kirby.

Vajza 12-vjeçare, e quajtur Becky, pranon se nuk e ka të lehtë këtë pasion të çuditshëm të nënës së saj për një kukull.

“Shokëve të klasës nuk i kam thënë gjë për “vëllain”. Këtë gjë e kam mbajtur sekret sepse është pak e çuditshme. Ndihem pak si e lënë pas dore tani sepse mami merret me Finley-n gjatë gjithë kohës”, thotë Becky.

Gjërat duket se nuk do të përmirësohen për vogëlushen sepse Ashleigh Kirby ka porositur një bebe tjetër, kësaj radhe vajzë.
Nëna e devotshme e… kukullës Mami-bebe-artificialNëna e devotshme e… kukullës Article-2070613-0F12332100000578-451_634x916Nëna e devotshme e… kukullës Article-0-0F12258200000578-262_634x422Nëna e devotshme e… kukullës Article-0-0F12255500000578-887_634x744
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëna e devotshme e… kukullës Empty Re: Nëna e devotshme e… kukullës

Mesazh nga Anakonda Fri 23 Mar 2012 - 21:52

bukur,jo keq.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi