Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kemi nje terheqje te forte fizike mes nesh”   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kemi nje terheqje te forte fizike mes nesh”   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kemi nje terheqje te forte fizike mes nesh”

2 posters

Shko poshtë

Kemi nje terheqje te forte fizike mes nesh”   Empty Kemi nje terheqje te forte fizike mes nesh”

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 14 Dec 2011 - 12:57

Kemi nje terheqje te forte fizike mes nesh”   381404_331910026820425_141388129205950_1475051_981551157_n
Edna dhe Simon Martin u martuan në vitin 2005, shumë kishin dyshime nëse marrëdhënia do zgjaste.Edna ishte 70 dhe Simoni vetëm 32. Por çifti i lumtur nuk ka lejuar që hapësira prej 38 vitesh mes tyre t’i pengojë- madje ka ndodhur e kundërta. Ata janë aq të lumtur sa kanë rinovuar betimet e martesës në shtëpinë e tyre në Somerset, Britani. Martesa e tyre atëherë pati shkaktuar debat në mbarë vendin. Ajo ishte portretizuar si një gjyshe grabitqare, kurse Simon si një naiv i virgjër. Por ata treguan se janë një çift perfekt dhe se e duan njëri- tjetrin më shumë se kurrë- çka e demonstrojnë edhe me rinovimin e betimeve. Edna mbante veshur të njëjtin fustan të purpurt si ditën e martesës dhe shpërtheu në lot kur u bënë betimet. Kurse Simon- një gjeni në muzikë- luajti një pjesë nga Abba, atë me titullin Mamma Mia. Çifti thotë se dashuria lindi mes tyre në vitin 2003. Ata pranojnë se ishte dashuri me shikim të parë. “Por tani marrëdhënia jonë është më e thellë. Ne jemi më të fortë bashkë. Dhe për më tepër akoma kemi një tërheqje të fortë fizike mesh nesh,” qesh ajo. “Ne puthemi rreth 150 herë në ditë. I mbajmë duart shtrënguar, madje flemë me duart e bashkuara”. Kurse Simon shton: “Përpara se të takoja Ednën, isha i tërhequr dhe nuk kisha miq. Ajo më tregoi se çfarë është jeta”. Simon nuk kishte pasur kurrë një të dashur para Ednës dhe jetonte me prindërit. Edna thotë se jeta me Simonin është një magji.//FaceBook.com
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kemi nje terheqje te forte fizike mes nesh”   Empty Re: Kemi nje terheqje te forte fizike mes nesh”

Mesazh nga Anakonda Fri 23 Mar 2012 - 21:23

hajt trashigime............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi