Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martohet me vajzen qe perdhunoi per te dale nga burgu, me pas e vret  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Martohet me vajzen qe perdhunoi per te dale nga burgu, me pas e vret  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martohet me vajzen qe perdhunoi per te dale nga burgu, me pas e vret

Shko poshtë

Martohet me vajzen qe perdhunoi per te dale nga burgu, me pas e vret  Empty Martohet me vajzen qe perdhunoi per te dale nga burgu, me pas e vret

Mesazh nga Durrsaku Wed 14 Dec 2011 - 23:00


Martohet me vajzen qe perdhunoi per te dale nga burgu, me pas e vret  ImagesPas ketij krimi eshte nje histori e cila shtrihet ne kater vjet dhe qe ka per protagoniste, Marcelo Tomaselli, 23 vjec dhe bashkshorten e tij Carla Figueroa, 19.
Lidhja e tyre kater vjecare kishte patur shume ulje dhe ngritje derisa ne marsin e kaluar edhe pse tani kishin edhe nje femije, te dy bashkshortet u ndane.

Pas disa diteve Marcelo e ka pritur ish gruan e tij per ta perdhunuar, gje qe coi ne burgosjen e tij pas denoncimit nga vajza.

Nen presioni e avokateve te djalit, vajza pranon te rimartohet me babain e femijes se saj sipas riteve civile, c'ka coi edhe ne lirimin nga burgu te tij. Pas 42 ditesh ndodhi edhe krimi. Vajza vdes pas nje numuri te madh thikash qe kishte marre ne trup.
Ngjarja ke provokuar nje tronditje ne te gjithe Argjentinen


www.ikub.al/
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi