Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

+4
dajti modh
Єямєℓiиdå
Leo_uk
Aяtємιѕα
8 posters

Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 23 Dec 2011 - 10:34

Gazetari i njohur nga Shqipëria dhe autori i emisionit Zonë e Lirë, Arian Çani ka thënë se është i dashuruar shumë me Prishtinën edhe pse nuk e kishte këtë ndjesi më herët.“Kur isha fëmijë, mendoja se Beogradi është më i bukuri i Ballkanit, por kur e pash Prishtinën mendoj se këtu ka gjithçka. Dikur mendoja se serbet janë më të bukura, por kur i pash gocat në Prishtinë sa janë të bukura ndërrova mendje”, ka thënë Çani në emisionin Zona B.Ai ka folur edhe për shkrimin e tij tepër kontradiktor në kohën kur Kosova e pati shpallur pavarësinë më 2008. Edhe pse nuk ka kërkuar falje, ai tha se me atë shkrim ka pasur synim të provokojë dhe se ka qenë një gjysmë e vërtetë.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Leo_uk Fri 23 Dec 2011 - 10:39

Arian Cani eshte nje idiot i lindor dhe pervers femrash i pa ndreqshem... nje servil i peshtire, pa asnje lloj intelekti dhe kur lexoj qe po lavderon Kosoven me vine zorret ne gryke..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 23 Dec 2011 - 10:50

....shum rob kot.........................
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga dajti modh Fri 23 Dec 2011 - 11:15

pervers i pa nderqshem duket
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Shkembi Fri 23 Dec 2011 - 11:21

Artemis shkruajti:Gazetari i njohur nga Shqipëria dhe autori i emisionit Zonë e Lirë, Arian Çani ka thënë
ky moj vajze eshte i njohur per debilitetin e tij,mund te jete gjithcka,vetem gazetar jo,sja ka haberin gazetarise,mjafton nje njeri qe e shikon per here te pare ate emision,kupton se clloj gazetari eshte

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga AlBora Sat 24 Dec 2011 - 10:39

duket se eshte shume idiot
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 24 Dec 2011 - 10:56

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Shkembi Sat 24 Dec 2011 - 11:15

mund ta shikoni vet se clloj gazetari eshte ky debil

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Emona Sat 24 Dec 2011 - 23:37

.......Pfffff Idiot!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 25 Dec 2011 - 3:00

Haha une se kuptoj kete,nuk e njoh dhe pak here e kam ndjekur kur kam qene ne Shqiperi kete Arjanin me shume e njoh nga keto qe shkruajne neper revista e gazeta per te..Gjithsesi me ben pershtypje qe edhe pse kaq "idiot" si duket vazhdon te jete ne ekranin shqiptar e nga me te shikuarit! :[HuH]: Persa i perket asaj qe ka thene nuk shikoj dicka te keqe ketu pervec se eshte treguar i sinqerte,te gjithve na ndodh kjo te krijojme pershtypje te mira apo te gabuara rreth nje vendi,individi apo ku di une..Kurajo bashkepunuesve e gjithe atyre qe e ndjekin ate e durojne keto fyerje,s'ju bekan pershtypje....Mjaft tolerante per Shqiptare :541221:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Shkembi Sun 25 Dec 2011 - 3:11

ti moj Ana ne disa raste po mdukesh se ke fjet zbulut,muk e di,cdo beje po te shante ty njeri pa arsye,ku e shef toleramcen ketu,une vet do ja kisha ber kurrizin me te but se barkun,nuk na duhen njerez debila ne shoqerin tone,mjaft me gjoja tolerance........po qenka e thene qe fati i shqiptareve te jet i lidhur me debila qe nga qeveria e deri tek sharlatanet gjoja gazetar

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 25 Dec 2011 - 3:15

Fola dicka kunder une!Faktet flasin vete jo une,lexoje me mire ate qe kam then e kuptoje....
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Emona Sun 25 Dec 2011 - 7:40

Keti ne kete moshe i dul gjumi me pa Se sa te Bukura jon Pritinaset!! Ky valle Shqiptaree quan veten ??
Ku jeton ty nejeri mos valle jetoka ne Hapsire ,kur se nejh kombine vet???:P ..Idiot dej ne piken e fundi ,emisoni ka shikushmeri se aty gjen gjitha budallaceqt qe i pjell mendje keti shkundine tundi....nuk jam shikuse e keti Emisoni em ka rastis i here ne sy nga ajo qe pash i duhet Pulla e kuqe +18 ...per kete Emison ...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 6:18

debil e cfare debili,ka len kokrren e namit.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje Empty Re: Arian Çani: Mendoja se serbet ishin të bukura! Kur pashë gocat e Prishtinës ndërrova mendje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi