Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lidh te bijen me skoc dhe vendos foton ne Facebook People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lidh te bijen me skoc dhe vendos foton ne Facebook People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lidh te bijen me skoc dhe vendos foton ne Facebook

2 posters

Shko poshtë

Lidh te bijen me skoc dhe vendos foton ne Facebook Empty Lidh te bijen me skoc dhe vendos foton ne Facebook

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 30 Dec 2011 - 6:04

Lidh te bijen me skoc dhe vendos foton ne Facebook Andre-curry2Nje foto ne Facebook i jep rruge te lire nje hetimi te policise, i cili mud te coje Z. Andre Curry ne pasoja serioze.

Reagime te shumta mund te ndodhin kur postoni ne rrjetet sociale nje foto te nje femije te keqtrajtuar, por nese vajza ne fjale eshte bija juaj, eshte normale qe vemendja terhiqet me shume.

“Kjo eshte ajo qe ndodh kur vajza ime kur me kthen fjalen”, shkruan Andre Curry ne Facebook, duke treguar te bijen te lidhur goje, kembe e duar, me skoc izolues.

Foto u zbulua nga The Smoking Gun, faqe interneti qe eshte pergjegjese per te vene menjane te gjitha dokumentet publike qe ndodhin ne rrjet, ne dispozicion te policise dhe shtypit.

Ne fakt pocilia e Chicago-s konfirmon per Daily Mail se, nuk mund te komentonte mbi ngjarjen sepse; “eshte nje hetim ne vazhdim”, por ne fakt komentet ne fund te fotos tregojne zemerimin e perdoruesve te rrjetit social.
“Do te shkoni ne burg per kete”, shkruan dikush, “shpresoj qe te rrezohen nga shkallet”, shkruan dikush tjeter, etj.

Por nga ana tjeter nje mik i Curry e mbron duke thene per The Smoking Gun ku sipas tij, burri vetem po luante dhe kurre nuk do t'i bente keq asnjeriut; “ishte duke luajtur me femijen, njerezit luajne me femijet ne menyre ndryshe nga njeri-tjetri”.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lidh te bijen me skoc dhe vendos foton ne Facebook Empty Re: Lidh te bijen me skoc dhe vendos foton ne Facebook

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 18:45

E tmerrshme,tju tregoj botes se jam kafshe,injorance............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi