Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eliza Dushku në SHBA, reklamon birrën “Korça” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eliza Dushku në SHBA, reklamon birrën “Korça” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eliza Dushku në SHBA, reklamon birrën “Korça”

3 posters

Shko poshtë

Eliza Dushku në SHBA, reklamon birrën “Korça” Empty Eliza Dushku në SHBA, reklamon birrën “Korça”

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 8 Jan 2012 - 3:47

SHBA - Aktorja e famshme me origjinë shqiptare Eliza Dushku do të prezantojë evenimentin më të madh të teknologjisë në botë CES, ngjarje e cila mbahet çdo vit në janar në Las Vegas të Nevadas. Veç kësaj ajo po e bën më së miri “punën” e Ambasadores së kulturës dhe Shqipërisë nëpër botë. Kësisoj ajo po reklamon birrën “Korça” edhe në SHBA si një prej produkteve më të mira shqiptare. Nëpërmjet linjës telefonike për “Gazetën shqiptare”, ylli i kinemasë amerikane është konfirmuar tashmë zyrtarisht si ambasadore e CES, një projekt gjigant, në të cilin përfshihen emra të njohur të kinemasë, muzikës dhe sportit, duke prezantuar produktet më të reja të teknologjisë.
Sipas mediave amerikane, aktorja do të përfaqësojë çështje të teknologjisë që lidhem me kinemanë dhe
televizionin, sektor ky i cili konsiderohet si prapavija e sukseseve më të mëdha mediatike sot në botë e produksioneve të Hollivudit dhe komunikimit. Në muajin gusht, gjatë vizitës që ajo bëri në qytetin e Korçës e shoqëruar nga biznesmeni Irfan Hasanbelliu në një mbrëmje gala, ka prezantuar birra “Korça” si birrën më të mirë në Shqipëri.

Evenimenti do të mbahet nga data 10 deri në 13 janar dhe pritet që të ftuar të jenë personazhe VIP të kinemasë, muzikë dhe sportit, mes të cilëve emra si: Justin Bieber, Dennis Rodman dhe fituesja e edicionit të fundit të Miss America, Teresa Scanla.

(er.nu/GSH/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku në SHBA, reklamon birrën “Korça” Empty Re: Eliza Dushku në SHBA, reklamon birrën “Korça”

Mesazh nga dajti modh Sun 8 Jan 2012 - 7:45

celebrate005 celebrate005 ec aty [TePuC]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku në SHBA, reklamon birrën “Korça” Empty Re: Eliza Dushku në SHBA, reklamon birrën “Korça”

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 19:34

Eu edhe ne shba u be e njohur kjo birre.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eliza Dushku në SHBA, reklamon birrën “Korça” Empty Re: Eliza Dushku në SHBA, reklamon birrën “Korça”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi