Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Komeditë romantike forcojnë jetën në cift People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Komeditë romantike forcojnë jetën në cift People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komeditë romantike forcojnë jetën në cift

3 posters

Shko poshtë

Komeditë romantike forcojnë jetën në cift Empty Komeditë romantike forcojnë jetën në cift

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 11 Jan 2012 - 14:10

Komeditë romantike forcojnë jetën në cift KomediNjë komedi romantike 90 minutëshe mund të rinovojë jetën sentimentale për javë të tëra, muaj ndoshta edhe vite.
Kështu bën të ditur një sondazh australian i kryer ndaj 1 mijë të rriturve prej ‘Warner Home Video’ dhe i udhëhequr prej seksologes Gabrielle Morrissey. Para televizorit me shami në duar, fundi i lumtur i një filmi mund t’ju bëjë të mendoni ndryshe dhe të forconi marrëdhënien në cift. E gjithë kjo vjen prej dëshirës për të qenë më të mirë se ai cifti i lumtur protagonist në film që iu ka bërë të ëndërroni./Ks-Max.com/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Komeditë romantike forcojnë jetën në cift Empty Re: Komeditë romantike forcojnë jetën në cift

Mesazh nga Shkembi Wed 11 Jan 2012 - 14:15

sbesoj,te pakten mua,dua ti krijoj vet romancat e jo ti shikoj,maredheniet ne cift vetem sinqeriteti i forcon,te tjerat jan fjal boshe

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Komeditë romantike forcojnë jetën në cift Empty Re: Komeditë romantike forcojnë jetën në cift

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 0:01

jam shum dakord me ket lart
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Komeditë romantike forcojnë jetën në cift Empty Re: Komeditë romantike forcojnë jetën në cift

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi