Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shfaqje e UFO-ve, para një familje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shfaqje e UFO-ve, para një familje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shfaqje e UFO-ve, para një familje

2 posters

Shko poshtë

Shfaqje e UFO-ve, para një familje Empty Shfaqje e UFO-ve, para një familje

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 13 Jan 2012 - 12:25

Shfaqje e UFO-ve, para një familje Ufo-3-NOAAmberwood, 8 janar 2012, NOA- Ndoshta është shumë shpejt për tu shqetësuar për një pushtim nga alienët, por një njeri me emrin Kyle në Amerikë pretendon se ai dhe e shoqja e tij kanë parë një top të çuditshëm të zi i cili lëvizte në qiell, raportohet në rrjetin Mutual UFO Network.

Siç informon agjencia e lajmeve NOA.al, burri i cili nuk u identifikua tha në raportimin e tij se, “Gruaja ime, unë dhe djali sapo kishim dalë nga një pikë karburanti, por sapo dolëm në rrugë, vura re diçka të pazakontë në qiell, pashë një top të zi që rrinte pezull në qiell, dhe mu duk si UFO. Nga këndvështrimi im, ishte në të njëjtin drejtim me Hënën. Pyeta time shoqe, Çfarë është”. I tërhoqa vëmendjen dhe ajo tha, “Çfarë?”, duke më parë mua. Iu përgjigja, “Shiko atje lart, e shikon atë topin e zi?” dhe ajo mu përgjigj se e shikonte. Më tej shtova, “Çfarë është ajo, qëndron pezull në ajër”. U ktheva me qetësi që të merrja smartphonin nga kroskoti i makinës, por kur u ktheva pas, objekti ishte zhdukur. Pas kësaj ime shoqe e futi djalin tonë brenda...por unë qëndrova jashtë duke u përpjekur që ta gjeja atë. U rrotullova 360 gradë, por objekti nuk dukej askund. Duke u kthyer pashë një avion i cili dukej se kishte pas vete një parashutë që ndiqte të njëjtin drejtim me avionin, e vëzhgova sërish dhe ai u shfaq përpara meje, pastaj u zhduk befasisht”, raporton haysfreepress.com.
Në foto është pamja e raportuar nga një qytetar me emrin Kyle i cili jep këtë imazh për të treguar siç pretendon ai UFO-n e shfaqur si top i zi në qiell.

a.y/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shfaqje e UFO-ve, para një familje Empty Re: Shfaqje e UFO-ve, para një familje

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 5:40

ka qen ndoshta halucinacione,se ska mundesi.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi