Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
AK në Krujë, 544 vjetori i vdekjes së Skënderbeut People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
AK në Krujë, 544 vjetori i vdekjes së Skënderbeut People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AK në Krujë, 544 vjetori i vdekjes së Skënderbeut

Shko poshtë

AK në Krujë, 544 vjetori i vdekjes së Skënderbeut Empty AK në Krujë, 544 vjetori i vdekjes së Skënderbeut

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 17 Jan 2012 - 3:19

AK në Krujë, 544 vjetori i vdekjes së Skënderbeut Skenderbeu_Kruj%C3%AB-300x225Aleanca Kuq e Zi ka zhvilluar sot nje tubim në Krujë, ku do te shpalose programin e saj “Shqiperia Behet”. Vizita në këtë qytet bëhet pikërisht në përvjetorin e 544 të vdekjes së Gjergj Kastriot Skënderbeut, per te cilen AK ka theksuar se asnje qeveri nuk e ka kujtuar si date te rendesishme.
AK ka organizuar në Kalanë e Krujës një aktivitet në përkujtim të vdekjes së heroit tonë kombëtar. Perfaqesuesit e AK kane kerkuar |kufizimin e mandateve te sulltaneve te politikes” dhe pune ne interes te gjithe shqiptareve.
Sipas AK këtij aktiviteti do t`i bashkohet edhe pinjolli i familjes së Gjergj Kastriotit Skënderbeut Flavio Misasi.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi