Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull

3 posters

Shko poshtë

Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull  Empty Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull

Mesazh nga WebMaster Wed 18 Jan 2012 - 9:47

Vajza nga Shkupi, një nga këngëtaret më të komentuara për vitin që lamë pas, Adelina Tahiri, ka diçka që e pëlqen dhe vetëm në programin e Labit në 21 e ka treguar.Adelinës i pëlqen të kishte lindur djalë. Ajo ia bën këtë pyetje vetes, pasi meqë është femër duhet të kujdeset më shumë për flokët, për veshjet. Por, në fakt, kuptojnë se ajo nuk e do veten si femër në bazë të kësaj, por muzikën. Edhe nëse do të ishte mashkull do të këndonte.Adelina simpatike ndoshta për momentin ka harruar se edhe kolegët e saj, meshkujt, kujdesen për flokët, për veshjen, siç në fakt ranë në sy edhe këtë vit, në këtë program festiv. /M. GJ/


Edituar për herë të fundit nga Klea@Love në Thu 19 Jan 2012 - 1:51, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull  Empty Re: Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull

Mesazh nga EpiKada Wed 18 Jan 2012 - 11:41

Epo normale kur ja nxjerre dufin qenies femer do kthehesh ne mashkull duam ti provojme te gjitha dhe ne Shqiperi !
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull  Empty Re: Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 19:00

Ta shohim sesi do te duket.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull  Empty Re: Adelina Tahiri pëlqen të jetë mashkull

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi