Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj

+3
Daku
Arabela
Aяtємιѕα
7 posters

Shko poshtë

42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj Empty 42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 2:11

[You must be registered and logged in to see this image.]Crystal Warren është një femër e cila nuk vuan nga asnjë kompleks siç vet e deklaron ndërsa bën një jetë të pasur e aktive seksuale. “Njerëzit kryesisht nuk e lidhin varësinë ndaj seksit me femrat.

Ne jemi ato që akuzohemi se kërkojmë ndjesë përpara se dritat të fikën por me mua është diçka ndryshe. Unë mendoj se seksin gjithë ditën”, thotë ajo. Crystal jeton në Brighton dhe ka lindur në Somerset. Prindrit e saj u ndanë kur ajo ishte pesë vjeçe dhe ky ishte një moment shumë i vështirë për të. Crystal thotë se e ka humbur virgjërinë në moshën 15 vjeçare me një shok të shkollës ndërsa thotë se vazhdimisht ka bërë seks të mbrojtur. Ajo thotë se shumë shpejt u bë e uritur për seks dhe se numëron afro 1 mijë të dashur me të cilët ka shkuar. “Unë e di se njerëzit mendojnë se jam një person i keq por më besoni se jam krenare për veten time”, tha ajo.

Marr nga lajmifundit.com
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj Empty Re: 42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj

Mesazh nga Arabela Fri 27 Jan 2012 - 2:13

normale qe ndihesh krenare,,,kur te mbyllen syte nuk ke se si shikon,,,,kjo esh llogjike,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj Empty Re: 42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj

Mesazh nga Daku Fri 27 Jan 2012 - 8:48

Te lumte Pjeshka
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj Empty Re: 42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj

Mesazh nga dajti modh Fri 27 Jan 2012 - 9:57

se ku e kam pa une kete .. :541221: :541221: ku je
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj Empty Re: 42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 27 Jan 2012 - 10:46

Anglezet jane sh njerez ne flliqt persa i perket s...........

te marrt dreqi..se jeta ka edhe disa gjona tj me te rendsishme se s...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj Empty Re: 42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj

Mesazh nga Leo_uk Fri 27 Jan 2012 - 11:36

po pse vetem anglezet? Ju jeni qep keq.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj Empty Re: 42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 27 Jan 2012 - 12:34

Daku shkruajti:Te lumte Pjeshka


:541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221: :541221:


Ssssssssssssssssssssssssssssssss se shpreh dot de fjalen seks :541221: :541221: :541221: :541221: [You must be registered and logged in to see this image.]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj Empty Re: 42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj

Mesazh nga Shkembi Fri 27 Jan 2012 - 14:37

qonka shpell emire per me u strehu ne rast lufte :541221: :541221: :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj Empty Re: 42 vjeçarja: Mendoj për seksin gjithë ditën! Kam fjetur me 1 mijë meshkuj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi