Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Miqësi e shëndetshme, trup i shëndetshëm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Miqësi e shëndetshme, trup i shëndetshëm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miqësi e shëndetshme, trup i shëndetshëm

2 posters

Shko poshtë

Miqësi e shëndetshme, trup i shëndetshëm Empty Miqësi e shëndetshme, trup i shëndetshëm

Mesazh nga Emona Sun 29 Jan 2012 - 7:29

Miqësi e shëndetshme, trup i shëndetshëm Miq-mireTë zihesh me partnerin, të jesh kompetitiv me kolegun e punës më shumë seç duhet janë shkaktare për probleme në shëndetin tonë. Të paturit miq të shumtë, marrëdhënie të mira me ta, apo praktimi i ndonjë sporti ndihmojnë në luftimin e sëmundjeve të ndryshme si diabetin, hipertensionin madje edhe disa forma të kancerit.

Në bazë të disa kërkimeve dhe ekperimeneteve të kryera nga University of California në Los Angeles është vërtettuar që krijimi dhe pasja e marrëdhënieve të mira me partnetin dhe kolegët ndihmon mjaftueshëm për një shëndet më të mirë. /albeu.com/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Miqësi e shëndetshme, trup i shëndetshëm Empty Re: Miqësi e shëndetshme, trup i shëndetshëm

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Nov 2012 - 22:01

alamet trupi kam sa per miq sme nevojiten se halllet e mija i zgjidh vet si kerkoj ndihm kujt
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi