Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

5 posters

Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 30 Jan 2012 - 13:56

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar 42_0_femija-dhe-gjarpri-300x214Përleshja e një gjarpri me një bebe në Izrael ka përfunduar në mënyrën më të paparashikueshme. Fëmija 1-vjeçar e ka vrarë gjarprin duke i këputur kokën me një kafshim.Ngjarja e habitshme ka pushtuar të gjitha mediat izraelite ditët e fundit. Fëmija 13 muajsh Imad Gadir, nga Shfaram, një zonë në veri të Izraelit, u gjet nga e ëma teksa kafshonte trupin e gjarprit të ngordhur me gjatësi 35 cm.E tmerruar, ajo ka lajmëruar menjëherë një nga fqinjët, i cili ia ka hequr nga dora gjarprin fëmijës. “Mendoj se Imad është shtyrë nga instinkti fëmijëror kur ka futur kokën e gjarprit në gojë”, citojnë mediat izraelite Eli Cohen, një njohës i mirë i gjarpërinjve. “Për fat të mirë, ky lloj gjarpri nuk është helmues, përndryshe ngjarja mund të ishte kthyer në tragjedi”, thotë ai.Por ata që mendojnë se fëmija ka fituar një betejë të lehtë, gabohen. Sipas Cohen, gjarpri që ka sulmuar fëmijën në fjalë kishte një tjetër strategji për të kapur prenë. “Ky lloj gjarpri mbështillet rreth qafës së presë së tij derisa e mbyt”, thotë Cohen.Tashmë fëmija, i cili krahasohet nga mediat me Herkulin e vogël të mitologjisë klasike, është dërguar në spitalin e Haifas. Aty, ai u është nënshtruar ekzaminimeve, të cilat më shumë do të shërbejnë për të qetësuar dy prindërit e tij.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 30 Jan 2012 - 14:28

Sdo ket hore buke mbase se ju ka duk si salciqe Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar 2457041204
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Shkembi Mon 30 Jan 2012 - 14:34

e besoj kete ngjarje...ndoshta juve do ju duket se une e trilloj... kur laheshim ne nje liqen te zones se Belshit vellai im i vogel rreth pese vjec e ka kapur gjarperin ne uje doli jashte duke menduar se eshte ngjale dhe e perplaste mbas gurit per ta vrare...te gjithe ne u shokuam nga ajo qe pame

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga EMI Mon 30 Jan 2012 - 14:43

Shkembi shkruajti:e besoj kete ngjarje...ndoshta juve do ju duket se une e trilloj... kur laheshim ne nje liqen te zones se Belshit vellai im i vogel rreth pese vjec e ka kapur gjarperin ne uje doli jashte duke menduar se eshte ngjale dhe e perplaste mbas gurit per ta vrare...te gjithe ne u shokuam nga ajo qe pame
uuu sa tmerr une personalisht i kam tmerr frike..ikam fobi...si shof dot as ne tv..e larg qofte ne live...
njehere pash nga larg nje cun qe kishte ne qafe nje nga ata te mdhejt...qe i mbajne per foto neper vende te ndryshme....dhe kalova si gjendje tefikti per gjysem ore...dhe qe ishte larg fare...se pash mire.....po ta kisha pa nga afer...do kisha vdek nga frika... stoel
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 30 Jan 2012 - 14:46

Gjarperi i ujit nuk te helmon,nuk ka helm se banjo mes gjarperinj kam bere vete nga fortesat ne Pg ku eshte vendi ter gure e andej eshte plot me gjarperinj te neveritshem jane por nuk te kafshojne...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Shkembi Mon 30 Jan 2012 - 14:46

po pse sthu ti kur te takohemi do te sjedh nje te tille,apo skam dal dhe foto

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Shkembi Mon 30 Jan 2012 - 14:48

Artemisa shkruajti:Gjarperi i ujit nuk te helmon,nuk ka helm se banjo mes gjarperinj kam bere vete nga fortesat ne Pg ku eshte vendi ter gure e andej eshte plot me gjarperinj te neveritshem jane por nuk te kafshojne...
e di mi goce,i njof shume mire kush jane helmues,por behej fjal kur ishim femije

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 30 Jan 2012 - 14:50

Po qe femije e kishim mesuar kete ne e megjithse frika ekzistonte benim banja prap...i kapnin e me duar ata e loznin
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga EMI Mon 30 Jan 2012 - 14:50

Shkembi shkruajti:po pse sthu ti kur te takohemi do te sjedh nje te tille,apo skam dal dhe foto

me mua e kishe ti...nese do te me bie nej infakt...po mire ben....
aman se me ka ber nje loje te bukur vllai..me tha kam nje surprize per ty..une hajt thash ca ka isha kurioze..kur me trregoi nje foto...qe kishte dal ke nje ashtu qoft larg ne qafe...dhe une qe uleria nga tmerri se shikoja dot as ne foto......incbubo....tmerr....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Shkembi Mon 30 Jan 2012 - 14:52

mire nuk do te tregoj foto,por do te sjell nje origjinal

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga EMI Mon 30 Jan 2012 - 14:53

Artemisa shkruajti:Po qe femije e kishim mesuar kete ne e megjithse frika ekzistonte benim banja prap...i kapnin e me duar ata e loznin
uuu qyqa...une edhe kur jam ne dete kam ate ndjesine sikur te me shfaqet ndonje..largqofte....do vdisa nga fika...e jo me ti prek e ti shoh nga afer...uuuu
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga EMI Mon 30 Jan 2012 - 14:54

Shkembi shkruajti:mire nuk do te tregoj foto,por do te sjell nje origjinal
hahha ok me mire kshtu..te me iki frika...qyqa....mami....do hidhesha ne ajer nga frika....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Shkembi Mon 30 Jan 2012 - 14:55

pse ti kujton se ai i detit seshte helmues?thuj shyqyr qe skena te tille ne detet tona por jane andej nga ishujt e paqesorit

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Shkembi Mon 30 Jan 2012 - 14:56

EMI shkruajti:
Shkembi shkruajti:mire nuk do te tregoj foto,por do te sjell nje origjinal
hahha ok me mire kshtu..te me iki frika...qyqa....mami....do hidhesha ne ajer nga frika....
edhe do te prisja une celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga EMI Mon 30 Jan 2012 - 14:59

Shkembi shkruajti:pse ti kujton se ai i detit seshte helmues?thuj shyqyr qe skena te tille ne detet tona por jane andej nga ishujt e paqesorit
.
o zot sa thelle muhabeti..po pse mo une aty e kam mendjen...te helmi..une si perballoj fare me i pa ky thot...helmi...skam kohe hic te mendoj per helm...thjesht si shof dot....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Shkembi Mon 30 Jan 2012 - 15:01

mire mir,me ke mua si le te bejne gje

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 30 Jan 2012 - 15:19

ti kesh nja dy 3 gjarpna mren npanine cik patate bohet hamburger mish pa hala mo kot si thojne :P
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Shkembi Mon 30 Jan 2012 - 15:19

ene nji hamburger jeja Emit :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga EMI Mon 30 Jan 2012 - 15:24

CuN@BosS/ shkruajti:ti kesh nja dy 3 gjarpna mren npanine cik patate bohet hamburger mish pa hala mo kot si thojne :P
iii te rafte nje pik jarebi....si kinezet...pufff. ma shpife....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 30 Jan 2012 - 15:28

EMI shkruajti:
CuN@BosS/ shkruajti:ti kesh nja dy 3 gjarpna mren npanine cik patate bohet hamburger mish pa hala mo kot si thojne :P
iii te rafte nje pik jarebi....si kinezet...pufff. ma shpife....

Neve po na shko goja long se shikon (tongueout) po me cik piper ene i rrot prasi e di si shko ca te hash haje se e ke qyl Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar 426788 Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar 426788
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 19:30

mu me bje te fiket po pash gjarper,dhe jo me ta vras tmerr.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar Empty Re: Fëmija 1 Vjeç Vret Gjarprin Duke E Kafshuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi