Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

+5
WebMaster
dajti modh
Arabela
Maksi
Aяtємιѕα
9 posters

Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 3 Feb 2012 - 2:38

Nga 1 deri tek 10 sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?
Pse?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga Maksi Fri 3 Feb 2012 - 3:46

4 per arsyese duke exploruar faqe te ndryshme mesojme dhe shprehje te ndryshme
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga Vizitor Mon 6 Feb 2012 - 5:35

Normal qe ndihmon me shum te shprehesh sesa kur e ke perbeall :D

Pasi nga ekrani e kan me te leht te shprehin ate qe duan duke dhe ezbukuruar ate me fjal te bukura sesa ne reale :D
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga Arabela Mon 6 Feb 2012 - 5:36

nuk me ndihmon ndonje gje ekstra,,,e shprehur jam ne realitet,,,e shprehur ne virtualitet,,,,nuk zbukuroj gje pervecse si e mendoj,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga dajti modh Mon 6 Feb 2012 - 5:41

Arabela shkruajti:nuk me ndihmon ndonje gje ekstra,,,e shprehur jam ne realitet,,,e shprehur ne virtualitet,,,,nuk zbukuroj gje pervecse si e mendoj,,,
perfekte [Ok] nje mendje kemi : :love69: :429293:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga WebMaster Mon 6 Feb 2012 - 22:40

Asnjehere Virtualiteti ste ndihmon perkundrazi nganjehere te acaron nervat edhe pse shumica thone qe sju intereson bashke me mua .Thjeshte them jan vetem momente te nje thashethemeje qe njeriu ska gje tjeter cfar te bej gjith diten ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga Labja Mon 6 Feb 2012 - 22:44

mendoj se ndihmon te shprehen shume njerez qe jane te turpeshem...............
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga Space Mon 6 Feb 2012 - 22:48

po pak ndikon por ne ral perseri zbohet gjo
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 7 Feb 2012 - 1:25

Sme ndihmon...cfare them e shkruaj ketu..ua them njerezve ne ralitet...virtualiteti nje gje pozitive ka qe lexon dhe meson gjera te reja ndonjehere...lajme ..kutiozitete etj.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga T_o_n_i Tue 7 Feb 2012 - 1:28

aspak sme ndihmon...pasi nuk me beri virtualiteti ky qe jam sot....
thjesht virtuali me jep mundesin te shprehem ndoshta ketu ...por qe te fitoj dicka ne virtualiteti smendoj....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 7 Feb 2012 - 1:33

Nuk e keni kuptuar temen mire me duket!!

Tema thote sa ju ndihmon virtualiteti ne te shprehurit e gjuhes Shqipe,a ndikon ne ju per mire,sidomos per ne qe emigrojme por e Shqiptaret qe jetojne brenda Shqiperise...pastaj besoj se te gjithe mesojme dicka nga njeri tjetri permes shkrimeve e mendimeve qe japim,varet kush shkruan e cfare shkruan gjithmone..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga Vizitor Tue 7 Feb 2012 - 2:46

Sa siperfaqsor dhe engjellor qe jemi ne shqiptaret..........Me pelqejn mendimet e lartpermendura.....Por qe sme duket te derjta aspak...........


Dhe binduni nje her e mir qe virtualiteti ju ka ndihmuar te shpreh ate qe sekeni shprehur real ju duket paska absudre ee qe them kshu ...Normal pasi cdo kush nga ne ka pas momente kur ka pas nevoj te fshihet mbas fjalve te pa qena mbas fjalve qe sot segzistojn tek ai/ajo...Mendimi ime lidhur me temen normal qe me ka ndihmuar ne fillimet e mija qe hyja ne virtualitet thjesht disa gjera e gjeje me te pershtatshme te shprehesha ne virtualitet sesa ne realitet ..disa fljal qe i thoshja me leht ne vitual ne realitet si thosha dot duhej te mendohesha mir pa ti thosha ndersa ktu i kam then pa ndrojtje frik apo ku di une..... Tani ne kte koh qe ndodhem sot jam regj me iden e virtualitetit dhe sme ben me pershtypje per asgje......
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 7 Feb 2012 - 2:55

Shume e zgjate por me rendesi qe ishe i sinqerte nder pak te tjere ketu geeegge
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje? Empty Re: Sa mendoni se ndihmon virtualiteti ne shprehje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi