Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ardit Çuni, “Tarkani” shqiptar nga Lezha  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ardit Çuni, “Tarkani” shqiptar nga Lezha  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ardit Çuni, “Tarkani” shqiptar nga Lezha

2 posters

Shko poshtë

Ardit Çuni, “Tarkani” shqiptar nga Lezha  Empty Ardit Çuni, “Tarkani” shqiptar nga Lezha

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 8 Feb 2012 - 2:28

Djaloshi i cili ra në sy në programin e TV KLAN në “X Factor Albania”, për interpretimin e tij të saktë në këndim dhe kërcim, quhet Ardit Çuni, i cili është nga Lezha. Por Arditi ka kënduar edhe më parë kur ishte i vogël duke fituar edhe cmime, por ai ka dhe nje pasion tjetër që është baleti. Ndërsa ka edhe këngë në tregun muzikor që i ka kënduar më parë, sic janë “Në këtë natë” dhe “Crazy love”, por prezantimi në këtë talent-show i dha atij më shumë famë, dhe vazhdon ti japë, madje tashmë mediat e quajnë me të drejtë si “Tarkani shqiptar”. Lezhjani i talentuar dhe shumë simpatik është përzgjedhur tashmë nga spektakli ‘X Factor’ në gjysëmfinale, ku pret edhe më shumë. Ndërsa dashuria për muzikën, baletin, nuk e mund dhe dëshirën që të jetë gjimnazist i mirë ku ai po studjon, në një shkollë të mesme të përgjitgjsithme amerikane. Ne i urojmë suksese Tarkanit shqiptar.
/albeu.com/


Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ardit Çuni, “Tarkani” shqiptar nga Lezha  Empty Re: Ardit Çuni, “Tarkani” shqiptar nga Lezha

Mesazh nga Anakonda Fri 24 Feb 2012 - 19:44

Shpresoj te kete fat se u dukka cun i mire.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi