Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz

5 posters

Shko poshtë

Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz Empty Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 16 Feb 2012 - 13:54

Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz ShowmortorCeremonitë mortore janë rite të cilat ndryshojnë në varësi të feve dhe kombeve. Ceremonia më e cuditshme është duke u aplikuar së fundmi në Taivan ku të vdekurve u bëhet një nderim mjaft i vecantë… Në këtë vend ju ofrohet shpritrave një shoë me ballerina striptizmi.
Në fakt këto shërbime funerale të cuditshme që ofrohen nga Electric Flower Car dhe janë ekskluziv vetëm për Tajvanin, janë festa të vërteta ku ftohen të gjithë familjarët dhe shoqëria e të ndjerit dhe më pas këndohet , kërcehet ndërsa balerinat që janë të punësuara pranë agjensisë zhvishen nudo.
Ky fenomen është i përhapur më shumë në zonat rurale dhe është pasqyruar në një dokumentar të antropologut amerikan Marc L. Moskowitz.Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz Strip-taivan
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz Empty Re: Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 16 Feb 2012 - 14:03

Atje qeka per tshku kur tvdesi na nji anej ti thush shyqyr se do bojm qef Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 2457041204 tu gjujt per laraska fiks i thojne fjales urte.Tu qajt tu qesh tuj pjerdh Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 398758 Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 398758
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz Empty Re: Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz

Mesazh nga EMI Thu 16 Feb 2012 - 14:10

qyqa po me ket te kercyme, cohet edhe i vdekuri me..
ca bohet kshtu...po kur lindin ca bojne kta ..???
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz Empty Re: Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 16 Feb 2012 - 14:14

EMI shkruajti:qyqa po me ket te kercyme, cohet edhe i vdekuri me..
ca bohet kshtu...po kur lindin ca bojne kta ..???

Ca te te thot motra ty snimoj dot Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 2457041204 Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 426788
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz Empty Re: Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz

Mesazh nga EMI Thu 16 Feb 2012 - 14:20

CuN@BosS/ shkruajti:
EMI shkruajti:qyqa po me ket te kercyme, cohet edhe i vdekuri me..
ca bohet kshtu...po kur lindin ca bojne kta ..???

Ca te te thot motra ty snimoj dot Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 2457041204 Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 426788
hahha as une ste ndimoj dot vellai....ahhhahha
po tuje ishalla sqellon ti ne varrim se ike ti......sbohesh mo.... Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 426788 Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 426788 Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz Empty Re: Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 16 Feb 2012 - 14:23

EMI shkruajti:
CuN@BosS/ shkruajti:
EMI shkruajti:qyqa po me ket te kercyme, cohet edhe i vdekuri me..
ca bohet kshtu...po kur lindin ca bojne kta ..???

Ca te te thot motra ty snimoj dot Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 2457041204 Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 426788
hahha as une ste ndimoj dot vellai....ahhhahha
po tuje ishalla sqellon ti ne varrim se ike ti......sbohesh mo.... Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 426788 Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 426788 Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 426788

Une do kercej per vete lakuriq me dure ne xhepa se striptizmi gjalle aty pale kur tnxjerrin torten me qiri nfund Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 2457041204 Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 398758 Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz 398758
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz Empty Re: Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz

Mesazh nga Shkembi Thu 16 Feb 2012 - 15:22

e ka kush adresen e sakt tna e japi.....jo per gjo...
thjesht me mesu me kercy :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz Empty Re: Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Feb 2012 - 4:49

Aahahaahahaaaha me bo keshtu ne shqiperi e cojne te vdekurin ne vend,sidomos po qene meshkuj.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz Empty Re: Në Taivan të vdekurit nderohen duke bërë striptiz

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi