Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin

5 posters

Shko poshtë

I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin Empty I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 17 Feb 2012 - 4:15

I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin Seks-noa1Padova, 17 Shkurt 2012, NOA – E tmerrshme por ka ndodhur me të vërtetë. Një djalë i ri në Padova, Itali, është përdhunuar egërsisht nga një burrë 40 vjeçar, pak pasi ky i fundit e kishte lejuar që të bënte seks me të shoqen.

Ngjarja ka ndodhur në provincën Limena në Padova, raporton korrespondenti i agjencisë NOA.al. Djali 26 vjeçar nga Venezia, prej vitesh banor i Padovas, përmes kontakteve në internet, është njohur me një çift burri 40 vjeçar dhe e shoqja e tij 38 vjeçe, të cilët ofronin shkëmbim seksi.

Dy palët kanë lënë një takim dhe ata janë afruar me makinat e tyre në Limena, tek një parking i cili prej vitesh njihet si zonë ku bëhen shkëmbime çiftesh.

Atje, djaloshi sikundër kishin rënë dakord dhe e konfirmuan edhe aty, u zhvesh dhe bëri seks brenda në makinë, me gruan e 40 vjeçarit, në sy të tij.

Pasi kreu aktin seksual me 38 vjeçaren, i riu bëri të ikte. Por 40 vjeçari kishte ndërruar mendje. Tani kërkonte para: Duhet të më japësh 500 euro dhe pastaj mund të ikësh, i tha ai djalit 26 vjeçar.

I riu i tha s’kishin rënë dakord ndryshe por çdo gjë ishte e kotë. Ndërsa u mat të ikte te makina e tij për t’ia mbathur, 26 vjeçari u pushtua nga burri 40 vjeç i cili në sy të së shoqes, e përdhunoi egërsisht.

Pasi kreu aktin homoseksual me dhunë, 40 vjeçari i mori të riut dhe një celular që kishte dhe më pas që të dy me gruan, u larguan.

Në gjendje shoku, nën traumë dhe me dhimbje të shumta nga dhuna seksuale, i riu ka kërkuar ndihmën e spitalit ku ka marrë mjekim.

I riu nuk ka dashur që kjo ngjarje të bëhej publike por mjekët njoftuan policinë dhe kjo e fundit nisi hetimet për ngjarjen e rëndë me akuzat e sekuestrimit të personit dhe përdhunimit.

r.b/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin Empty Re: I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin

Mesazh nga Arabela Fri 17 Feb 2012 - 6:16

te ja kish marre mendja,,,,nje njeri qe ofron gruan e tij dihet se cpsikopat eshte,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin Empty Re: I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin

Mesazh nga bobi 10 Fri 17 Feb 2012 - 6:21

Ka kerkuar mjekim eeeeeeeeeeI ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin 1644352394

I mitur paska qene 26 vjecI ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin 1644352394 I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin 1644352394
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin Empty Re: I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin

Mesazh nga Daku Fri 17 Feb 2012 - 8:26

Qeka hap tuneli tirone-elbason pse nuk thoni ju.

Qefi paguhet thote populli ndaj ketij tipoit ska me i shku mo mendja as me bo seks asihere , do i kthehet ne makth,ose sdo guxoje te rrije siper se do kujtoj se do i vij ndonje nga prapa me "ja permbledh per te mira e ne gezime"
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin Empty Re: I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Feb 2012 - 4:46

Lloj-lloj historirash degjon ne kete jete.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin Empty Re: I ofron gruan për të bërë seks në sy të tij, më pas e përdhunon 26-vjeçarin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi