Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asanzhe në episodin e 500-të të serialit "The Simpsons" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asanzhe në episodin e 500-të të serialit "The Simpsons" People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asanzhe në episodin e 500-të të serialit "The Simpsons"

2 posters

Shko poshtë

Asanzhe në episodin e 500-të të serialit "The Simpsons" Empty Asanzhe në episodin e 500-të të serialit "The Simpsons"

Mesazh nga Emona Tue 21 Feb 2012 - 4:20

Seriali i animuar, i njohur gjithandej në botë “The Simpsons” ka shënuar transmetimin e episodit të 500-të të tij.

Episodi i shfaqur të shtunën mbrëma në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pati si mysafir themeluesin kontravers të Wikileaks-it Xhukian Asanzhe.

Producentët e “The Simpsons” thanë se Asanzhe- që ndodhet nën arrest shtëpiak në Britani duke luftuar ndaj ekstradimit në Suedi ku kërkohet nën akuzat për krime seksuale- e ka regjistruar zërin e tij për episodin në fjalë përmes telefonit.

Asanzhe është dënuar nga qeveria amerikane se ka publikuar mijëra kabllo diplomatike amerikane dhe mesazhe ushtarake përmes uebstajit Wikileaks.

Asanzhe iu bashkohet super yjeve të popullarizuar si Majkëll Xhekson, Elizabet Tejlor, themeluesit të “Playboy”-it, Hju Hefner dhe ish kryeministrit britanik Toni Bler zëri i të cilëve po ashtu është përdorur në episodët e serialit të njohur.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asanzhe në episodin e 500-të të serialit "The Simpsons" Empty Re: Asanzhe në episodin e 500-të të serialit "The Simpsons"

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 8:26

e kam degju si emer,por jo se e kam pare
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi