Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem

4 posters

Shko poshtë

Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem Empty Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 28 Feb 2012 - 13:03

Ajo ka kohë që është zhdukur nga skena muzikore duke pasur kështu një pauzë tepër të madhe, edhe pse nëpër mbrëmje muzikore dhe koncerte është parë kohëve të fundit.Arsyeja për këtë pauzë është se këngëtarja e njohur Leonora Poloska dëshiron të qetësojë veten dhe të marrë një energji më pozitive përkundër asaj se çfarë po ndodh në skenën shqiptare.Dëshiroj të marr veten për një kohë, po kënaqem në mesin e familjarëve të mi duke mbledhur energjinë për t’u rikthyer pas një kohe akoma më fuqishëm”, – tregon këngëtarja pas një bisede të cilën e realizuam me të. Projektet e saj muzikore i kanë munguar shumë publikut shqiptar. Këngëtarja, e cila është vlerësuar shumë për vokalin perfekt, siç duket muzikën nuk dëshiron ta ketë si profesion primar, edhe pse për këtë periudhë ajo nuk është ndalur nga koncertet dhe xhirimet e disa programeve muzikore, derisa këngë, klipe e albume nuk ka dashur të realizojë.
Ishte ndër të parat që realizoi duet me një nga reperët më të njohur për momentin, Mc Kresha, këngën “Kush o mama”, këngë e cila u bë një hit shumë i madh brenda një kohe shumë të shkurtër. Leonora gjatë qëndrimit në shtëpi kënaqet duke shijuar specialitete të cilat ia gatuan e ëma, pastaj ushqimet që ajo konsumon i vendos edhe në profilin e vet në Facebook.
Leonora para disa muajve është bërë hallë, bashkëshortja e Albertit (vëllai dhe menaxheri i saj) ka lindur një vajzë, një tjetër gëzim për familjen dhe për vetë këngëtaren. Kjo mungesë me projekte muzikore na vuri ne në dyshim që të insistojmë të mësojmë diçka më shumë rreth jetës së saj private, por Leonora nuk ishte në gjendje të tregojë këtë gjë.
“Tashmë është e lehtë, mund të shkruhet gjithçka (qesh), për momentin nuk mendoj ndonjë gjë të tillë, ndoshta dhe martohem nuk i dihet, sepse planet realizohen ndonjëherë edhe papritur, por për t’u martuar duhet ngelur shtatzënë…”, – i përgjigjet këngëtarja nën një buzëqeshje pyetjes se çfarë mendon për femrat VIP, të cilat dita-ditës gjithnjë e më shumë po lindin dhe martohen./mapo/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem Empty Re: Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Feb 2012 - 18:14

E kshu eshte lehte moj leonora.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem Empty Re: Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem

Mesazh nga Tonii Thu 1 Mar 2012 - 1:08

paska ecur shum perpara leonora
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem Empty Re: Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem

Mesazh nga Emona Thu 1 Mar 2012 - 1:22

Kjo osht In ne dite e sote...te martohet me Bebe per krah :P!!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem Empty Re: Leonora Poloska: Duhet të ngel shtatzënë që të martohem

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi