Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çifti Erleta- Kastro së shpejti me vajzë të cilën do ta quajnë..? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çifti Erleta- Kastro së shpejti me vajzë të cilën do ta quajnë..? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çifti Erleta- Kastro së shpejti me vajzë të cilën do ta quajnë..?

2 posters

Shko poshtë

Çifti Erleta- Kastro së shpejti me vajzë të cilën do ta quajnë..? Empty Çifti Erleta- Kastro së shpejti me vajzë të cilën do ta quajnë..?

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 28 Feb 2012 - 13:06

Kanë ngelur edhe dy muaj që në jetë të vijë fëmija i Kastros dhe i Erleta Hotit. Lidhja e tyre fillimisht dukej interesante, për faktin se asnjëri nuk e kishte pranuar publikisht, por më vonë dolën në publik fotot ku çifti kishte kaluar pushimet në bregdetin shqiptar.Kastro ka kohë që jeton dhe punon në Prishtinë, ku edhe ka mundur të vjedhë zemrën e Erletës.Vajza e njohur e ekranit kosovar pritet që edhe dy muaj të sjellë në jetë engjëllin e saj të parë, që është i gjinisë femër. Gjininë e bebes e bëri publike i ati, Kastro, përmes një statusi ku shkruante:‘’Bëhem me vajzë, me princeshën e jetës sime. Në fakt bëhem me dy princesha. JU DUA’’, thuhet në komentin e shkruar nga Kastro, ku më pas shumë personalitete të njohura të ekranit kanë pasur mundësinë ta urojnë çiftin për fëmijën, mes tyre Eliza Hoxha, Shota Baraliu, Olta Gixhari e shumë të tjerë. ‘’Asnjëri nuk e ka idenë më të vogël se sa ju dua ju.
Të dua Erleta me princeshën brenda, ju kam jetë’’, thuhet më tej në komentin tjetër. Ndërsa, mësohet se vajza që do lindë Erleta, do të mbaj emrin Era, një emër tashmë i pranuar edhe nga Kastro. Deri më tani, Erleta nuk ka publikuar as edhe ndonjë foto në të cilën shihet si shtatzënë. Ndaj pritet të shohim atë pas lindjes se çfarë fiziku do të ketë, pasi gjithmonë është shquar si femër me linja shumë të bukura trupore.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çifti Erleta- Kastro së shpejti me vajzë të cilën do ta quajnë..? Empty Re: Çifti Erleta- Kastro së shpejti me vajzë të cilën do ta quajnë..?

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Feb 2012 - 18:12

Hajde tju rroje me jete te gjate :429293:
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi