Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte liria seksuale? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte liria seksuale? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare eshte liria seksuale?

Shko poshtë

Cfare eshte liria seksuale? Empty Cfare eshte liria seksuale?

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Mar 2012 - 10:50

Pyetja mori shkas nga pohimi Finisterre se ne morine e gjerave qe po ndryshonin ne fund te viteve 80 ndjehej edhe "pak me shume liri seksuale" Une shpreha pak habi per kete pohim dhe ketu lindi nje keqkuptim.

Pyetja mund te formulohej edhe ndryshe si psh: Femrat shqiptare-midis tradites dhe trendeve te revolucionit seksual

ose Renia e tabuve, liria dhe anarkia seksuale

ose....

Pra nje variacion veshtrimesh rreth nje teme pertej se majtes dhe te djathtes.Duke qene e tille , pra pertej politikes se dites, mbetet nje teme per mendjet dembele dhe ata/ato qe kerkojne adrenalinen edhe ne zona ku s para shkel kemba e militantit politik.

Te flasesh per kete teme , kerkon jo vetem referenca qe nuk mungojne por edhe njohje sociologjike te realitetit shqiptar. Dhe mbi te gjitha kjo teme prek jo vetem konceptet por edhe eksperiencat personale. Por ketu jemi ne PPU dhe jo para priftit per tu rrefyer [:5454787:]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi