Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fushatë erotike në Facebook, reklama të dyshimta për Putin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fushatë erotike në Facebook, reklama të dyshimta për Putin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fushatë erotike në Facebook, reklama të dyshimta për Putin

2 posters

Shko poshtë

Fushatë erotike në Facebook, reklama të dyshimta për Putin Empty Fushatë erotike në Facebook, reklama të dyshimta për Putin

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 2 Mar 2012 - 5:00

Fushatë erotike në Facebook, reklama të dyshimta për Putin 110Moskë, 1 mars, NOA - Në dimrin më të nxehtë politikisht gjatë 12 viteve të fundit në Rusi, me mijëra njerëz janë duke demonstruar kundër kryeministrit Vladimir Putin, duke përdorur satirën në teatër, radio apo internet.

Një spektakël i vërtetë erotik është ai që po lançohet nën nismën "Putin dhe AntiPutin".
Në kuadrin e tij, duket se është edhe e ashtuquajtura reklamë në rrjetet shoqërore të internetit, me një Putin lakuriq dhe trupmadh.

"Dëshironi ta njihni Putin më nga afër? Çfarë doni të dini? Ta prekni?”, shkruhet në broshurën e shpërndarë për të.

Përdoruesit e internetit dhe blogerët tashmë janë duke pyetur veten nëse shfaqja është një satirë e pastër politike, apo "një tjetër mashtrim" nga mbështetësit e Kryeministrit, të cilët në të kaluarën janë fokusuar mbi seksin për të promovuar liderin e tyre.

Një tjetër hipotezë, sugjerojnë disa nga Facebook, është edh fakti se muzeu i artit erotik në Moskë, thjesht po synon që të vërë në dukje polarizimin në rritje të skenës politike në Moskë, mes të ashtuquajturve putinianë dhe anti-putinianë.

e.t/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fushatë erotike në Facebook, reklama të dyshimta për Putin Empty Re: Fushatë erotike në Facebook, reklama të dyshimta për Putin

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 5:39

[QeSh] [QeSh] [QeSh] ceshte bere fb keshtu?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi