Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Irinën në shkollë e thërrisnin patë e shëmtuar?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Irinën në shkollë e thërrisnin patë e shëmtuar?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Irinën në shkollë e thërrisnin patë e shëmtuar?!

2 posters

Shko poshtë

Irinën në shkollë e thërrisnin patë e shëmtuar?! Empty Irinën në shkollë e thërrisnin patë e shëmtuar?!

Mesazh nga Emona Fri 9 Mar 2012 - 0:57

Irinën në shkollë e thërrisnin patë e shëmtuar?! 09-LA-SHOWBIZZ-Irinen_ne_shkolle_e_therrisnin_pate_e_shemtuarRusja tërheqëse ka tronditur adhuruesit e saj duke zbuluar se në shkollë të mesme nuk ishte e famshme, sepse djemtë nuk e kanë vënë re fare. Ajo thotë se askush nuk e pëlqente.

Irina Shayk, e dashura e futbollistit portugez, Cristiano Ronaldo, zbuloi në setet e fotografimit për revistën “FHM” se si një adoleshente nuk kishte një të dashur, sepse ajo ishte shumë e hollë.

“Unë kam qenë një patë e shëmtuar. Më shmangeshin dhe janë tallur me mua, sepse nuk kam qenë e zbehtë si vajzat e tjera. Askujt nuk i kam pëlqyer sepse kam qenë e gjatë dhe e dobët”, tha ajo. Irina ka pozuar e veshur me një gjerdan me pupla, ndërsa gjinjtë i ka mbuluar me duar. Modelja kujton në intervistë se miqtë e saj të shkollës e këshilluan për të fituar peshë, por ajo nuk pajtohej me këtë sepse ishte e kënaqur me trupin e saj. Ajo shtoi se nuk është adhuruese e futbollit dhe shkon në ndeshje vetëm për shkak të të dashurit.

Edhe pse Cristiano është i njohur për muskujt e fryrë Irina thotë se më shumë se muskujt e tërheqin njerëzit në kostume, sepse janë më seksi./knninfo/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Irinën në shkollë e thërrisnin patë e shëmtuar?! Empty Re: Irinën në shkollë e thërrisnin patë e shëmtuar?!

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 21:18

Ndersa un e adhuroj,pasi foton e saj kam ketu ne forum.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi