Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jam Dikushi Por skam Asgje. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jam Dikushi Por skam Asgje. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jam Dikushi Por skam Asgje.

3 posters

Shko poshtë

Jam Dikushi Por skam Asgje. Empty Jam Dikushi Por skam Asgje.

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Mar 2012 - 1:02

Kam degjuar shum veta kam kete kam ate domethene qe shtiren per ate qe skan .Kam ver re qe shum veta thone dime por nuk din asgje nganjehere rrofte googel nganjehere rrofte mendja qe mundohet te genjei veten duke thene kam kur ske .

Pse Vall mundohen te jene njerez tjeter per tjeter apo te tregohen qe dim kur nuk dine .Pse .cfar na mungon .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam Dikushi Por skam Asgje. Empty Re: Jam Dikushi Por skam Asgje.

Mesazh nga Arabela Thu 15 Mar 2012 - 1:07

e kam vene re dhe une kete veti tek njerezit,,,,si psh,,,kam kaq diploma,,,punoj ne pune t erangut te larte,,,nuk i bej punet vete por do marri pastruese une,,,,kam makine qe kushton shume,,,lokale plot,,,etj etj,,,,dh eper mendimin tim te tille njerez duan te bindin thjesht bashkbiseduesit qe jane njerez me vlere,,,,te imponojne respekt ne njefare menyre,,,,por kjo nuk esh e nevojshme sepse kush ka sy dhe veshe e di qe cfare zoteroj une apo ti,,,apo ti si njeri,,,une dua kur bisedoj me dike qe vlerat qe ka te dalin vetvetiu ne muhabet e siper,,,dua te shoh cvlera kane rendesi per ate ne jete,,,e shum ete tjera,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam Dikushi Por skam Asgje. Empty Re: Jam Dikushi Por skam Asgje.

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 17:23

ndosh tek te gjithe kjo gje,shesin mend per ate cka nuk jan,por per ate cka jan.Me shkurt dhe sakt duan te bien ne qender te vemendjes tek te tjeret.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jam Dikushi Por skam Asgje. Empty Re: Jam Dikushi Por skam Asgje.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi