Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Skandali i debateve mes'' intelektualeve'' ne televizione shqiptare! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Skandali i debateve mes'' intelektualeve'' ne televizione shqiptare! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skandali i debateve mes'' intelektualeve'' ne televizione shqiptare!

2 posters

Shko poshtë

Skandali i debateve mes'' intelektualeve'' ne televizione shqiptare! Empty Skandali i debateve mes'' intelektualeve'' ne televizione shqiptare!

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 21 Mar 2012 - 13:33

Bien nën çdo nivel debatet televizive në Shqipëri. Rasti më i keq ka qenë ai i përplasjes së paprecendent ndërmjet gazetarëve Frrok Çupi dhe Eduard Zaloshnja në një debat televiziv.

Debati nisi pasi Çupi tentoi të krahasojë Zërin e Amerikës me Zërin e Popullit të kohës së diktaturës, për shkak të një interviste që media amerikane i kishte marrë ish-ambasadorit amerikan në Tiranë, Withers, njofton indeksonline.

Zaloshnja e ka quajtur Çupin spiun e komunist, ndërsa ky i fundit i është kundërpërgjigjur duke e quajtur rrefugjat.

“Kishe një motër k***ë, e solle në PD dhe erdhe pas saj”, i ka thënë ai më pas Zaloshnjës. Zaloshnja është detyruar të largohet nga studio teksa drejtuesi i emisionit bëntë thirrje për të ulur audion e mikrofonave.

Ja një pjesë e debatit mes tyre:

Zaloshnja: Ti ke punuar te Zëri i Popullit. Të kam pasur komshi, shkoje te Zëri i Popullit që në pikë të sabaut.
Çupi: Ndërkohë që ti s’kishe shkollë, s’kishe pikën e shkollës, unë punoja të Zëri i Popullit.
Çupi: Zëri i Amerikës është media.
Zaloshnja: Zëri i Amerikës është zëri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
Çupi: Një rrefugjat i Amerikës vjen e thotë unë njoh Amerikën.
Zaloshnja: Ti ngatërron Zërin e Popullit me Zërin e Amerikës.
Çupi: Nga rrefugjat në Amerikë nuk mund të vish të thuash jam analist amerike.
Zaloshnja: Jam doktor shkencash. Ti ke qenë një spiun, ti ke qenë spiuni lagjes, unë të kam pasur në një lagje.
Çupi: Ti nesër shkon në gjyq, ti.
Zaloshnja: Për Zërin e Popullit fol sat ë duash, ke qenë me vite atje, ke punuar.
Çupi: Ti je një batakçi. (….) Kishe një motër k***ë dhe e solle në PD. Kishe një motër k***ë, e solle në PD dhe erdhe pas saj. Ti je një rrefugjat që flet kot së koti. Një pis i pafundëm…


Turp tu thuash intelektuale ketyre qe me sharje me te ndryshme mundohen ti ngjiten karrieres ne politike.

Per me shume shihni videon per ato qe nuk jane ne dijeni.

http://www.albeu.com/kryetitull/skan...(video)/68907/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Skandali i debateve mes'' intelektualeve'' ne televizione shqiptare! Empty Re: Skandali i debateve mes'' intelektualeve'' ne televizione shqiptare!

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 17:40

Skandale e cfare skandalesh,si skan turp nje pal njerez.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi