Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto)

3 posters

Shko poshtë

Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto) Empty Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto)

Mesazh nga Emona Sun 25 Mar 2012 - 7:57

Populli thotë ku ka zë nuk është pa gjë, por këtë herë sapo lajmi se mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe reperit Ledri Vula ka jo vetëm një histori dashurie, por edhe një fejesë, vetë çifti iu kundërpërgjigj me një përgënjeshtrim se gjithçka ishte e stisur dhe ata të dy janë vetëm shokë. Madje, kaq shokë të mirë janë sa edhe koncertet edhe udhë-timet, edhe pushimet tashmë i ndajnë bashkë…Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto) Dafina5-560x560Pra, çdo moment i bukur ata ia dedikojnë shoqërisë së njëritjetrit së fundmi. Këtë as ma pak e as më shumë na e dëshmojnë ata vetë. Ku kanë bërë edhe këto fotografi të fundit, të cilat po ata vetë i kanë shpërndarë në profilet e tyre në “Facebook”.Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto) Ledridafi-560x560Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto) Dafina13-560x560

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto) Empty Re: Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto)

Mesazh nga dajti modh Sun 25 Mar 2012 - 8:15

qenkan shoke per koke celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto) Empty Re: Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto)

Mesazh nga Anakonda Mon 26 Mar 2012 - 4:57

Ia hanksha zemren sa te miren e kam,si shpirt ka dale.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto) Empty Re: Dafina dhe Ledri, pushime “si shokë” në Los Angelos (Foto)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi