Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje?

+2
Maksi
WebMaster
6 posters

Shko poshtë

Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? Empty Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje?

Mesazh nga WebMaster Sun 25 Mar 2012 - 9:46

Koha po evulon gjithashtu dhe Shqiperia dhe cdo gje duket se po ndryshon me ritme shume te shpejta dhe nje nga problemet qe doja te diskutoja eshte kjo teme se ku ndiheni me rehat ne krahet e nje te huaje apo nje shqiptareje?

Per vete kam vene re se me nje te huaj nuk egziston shume opinioni publik dhe nuk e marrin per baze fare ate duke e injoruar dhe duke mos e vrare trurin fare ndersa shqiptaret e kane shume te theksuar se cfare do mendoje shoqeria, komshia, familja etj etj etj me radhe.

Tashme kohet kane evoluar shume dhe akoma opinioni se cfare do mendoje dikush nese lidhesh me dike egziston ende ne shqiperi, merakosen se cfare do mendoje shoqja dhe se cfare do i thote ajo nese ka nje lidhje ndersa me nje te huaj keto gjera as nuk egzistojne fare... pse jane kaq stresuese keto lidhjet me shqiptaret forumista? Apo jam une ajo qe i shikoj icik ne menyre abstrakte keto gjera?


Edituar për herë të fundit nga K@Love në Sun 25 Mar 2012 - 9:55, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? Empty Re: Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje?

Mesazh nga Maksi Sun 25 Mar 2012 - 9:51

preferoj shqiptarke
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? Empty Re: Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 25 Mar 2012 - 10:27

Me plot kuptimin e fjales, me mire ne krahet e nje Shqiptareje.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? Empty Re: Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje?

Mesazh nga Anakonda Sun 25 Mar 2012 - 18:20

shqiptaret jan me te buta prandaj.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? Empty Re: Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje?

Mesazh nga era85 Sun 25 Mar 2012 - 22:02

normalisht ma mire ne ni shqiptare por ketu si diet dashuria ska fej sa lidhje me internacionalitetin

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? Empty Re: Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje?

Mesazh nga Maksi Sun 25 Mar 2012 - 22:49

shqiptare
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? Empty Re: Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje?

Mesazh nga Vizitor Mon 26 Mar 2012 - 5:26

Se kam provuar dashurin me nje te huaj kshuqe mbetem me shqiptaret juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? Empty Re: Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje?

Mesazh nga Lonisa Tue 3 Apr 2012 - 0:00

Kush me Rrespekton me meriton C.o.o.l
Lonisa
Lonisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 15
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/04/2012
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? Empty Re: Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje?

Mesazh nga Maksi Tue 3 Apr 2012 - 0:30

ne krahet e shqiptares me 1000 km ne ore
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje? Empty Re: Me mire ne krahet e nje shqiptareje apo te huaje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi