Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Paraja dhe Njeriu ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Paraja dhe Njeriu ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paraja dhe Njeriu !

3 posters

Shko poshtë

Paraja dhe Njeriu ! Empty Paraja dhe Njeriu !

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 26 Mar 2012 - 4:47

Kemi rastin e llotarise. Luhet 252 milion dollare. Ti si nje person normal shkon e blen nje ticket. Po ate nate Bingooooooo, ticketa qe ke blere fiton.

252 Fuckin milion dollars, yes 252 .

Qe nga ai moment Ti si person ndryshon. Une them se ndryshon komplet, 100 %.

Vereni veten tani, si mbajtesi i asaj tickete. Si e shifni veten me pas ? Te ndryshuar 100 % ?

Paraja ka nje fuqi marramendese, te pakontrollueshme .. te ndryshon si njeri komplet ?
agree ?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paraja dhe Njeriu ! Empty Re: Paraja dhe Njeriu !

Mesazh nga Anakonda Wed 28 Mar 2012 - 18:30

Eshte e vertete qe paraja ka nje fuqi mbizoteruese dhe kontrolluese mbi jeten e nje njeriu.Por,as paraja sti blen te gjitha.Ajo ste blen dashurin,lirin dhe gezimin.Un nuk i shoh njerezit nga leket,por nga sjellja dhe nga ndergjegja e tyre.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paraja dhe Njeriu ! Empty Re: Paraja dhe Njeriu !

Mesazh nga LaDescarada Thu 29 Mar 2012 - 0:44

paraja e prish njeriun...jo qe ja nis ky person me ndryshu por edhe personat rreth keti personi ndryshojn...dh epersonat qe deri tani nuk kan qen miq te keti personi afrohen me te shkaku i pareve.
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Paraja dhe Njeriu ! Empty Re: Paraja dhe Njeriu !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi