Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Parfumi më i shtrenjtë në botë: 40.000 € People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Parfumi më i shtrenjtë në botë: 40.000 € People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parfumi më i shtrenjtë në botë: 40.000 €

Shko poshtë

Parfumi më i shtrenjtë në botë: 40.000 € Empty Parfumi më i shtrenjtë në botë: 40.000 €

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 27 Mar 2012 - 5:43

Parfumi më i shtrenjtë në botë: 40.000 € 1284Ai mund të cilësohet si një kryevepër e vërtetë në fushën e parfumerisë. Parfumi më i shtrenjtë në botë, seti i të cilit kushton plot: 40.000 €.

Shishet e tij prej ari, me një vlerë prej 18 karatësh, kanë edhe një diamant në përbërjen e tyre.

Duke e arritur këtë, Frederik Mathon, disenjuezi francez, u kthye në një pikë referimi për bizhuteritë dhe parfumeritë më të rëndësishme të Parisit.

Mathon ka aftësinë për të kombinuar parfumeri me vlerë të lartë dhe zejtari të krijuar me një punë unike arti.

Parfumi mban markën “Perspex”, i futur në një shishe të artë, një vitrinë e vërtetë suksesi.

e.t/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi