Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

pershendetje edhe nga un iliri

Shko poshtë

pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga iliri prej Sun 1 Apr 2012 - 8:21

shpresoj te kalojm mir baashkk....
avatar
iliri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : deqan strellc
Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/03/2012
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : dont know

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Sun 1 Apr 2012 - 8:50

Mire se erdhe Ilir
avatar
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Emona prej Sun 1 Apr 2012 - 8:51

Iliri mire se vjen ...kalofsh mire ne Forum.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 Apr 2012 - 23:45

pershendetje dhe shpresoj tia kalosh sa me mire ne shoqerin tone
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Mon 2 Apr 2012 - 9:43

Mire se paske ardhe Ilir..kalofsh kendshem mes nesh.
avatar
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Alberti prej Tue 10 Apr 2012 - 11:35

Pershendetje, dhe mire se ke ardh !

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Tue 10 Apr 2012 - 12:05

Mirse ke ardhur mes nesh Ilir dhe uroj qe t'ja kalosh sa me bukur ketu ne forum.
avatar
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Shkembi prej Tue 10 Apr 2012 - 12:07

Mire se erdhe Ilir,kalofsh mire mes nesh

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9407
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 38

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi