Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur

3 posters

Shko poshtë

Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur Empty Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur

Mesazh nga Emona Tue 3 Apr 2012 - 10:07

Kengetarja Genta Ismajli, e cila ishte dy muaj ne Amerike, serish i eshte kthyer muzikes.
Por, ky lloj pushimi nuk e ka ndalur Genten qe te punoje edhe ne projeke te reja muzikore. Genta ka pohuar se shpejti do te vije me nje bashkepunim te ri, por kesaj radhe krejt ndryshe nga sa jemi me mesuar te shohim.
Genta ka realizuar nje kenge me nje vajze 7 vjecare, e qe sipas saj kjo kenge do te pritet shume mire, pasi qe eshte ritmike.
Pervec kesaj Genta ka shtuar se kengen e saj “Guximi” ne bashkepunim me Dj Dalool do ta realizoje edhe ne gjuhen angleze.
E sa i perket jetes private, Genta ka theksuar se nuk ka te dashur, duke thene: “S’jam pa dashuri, por jam pa te dashur”, ka pohuar Genta.Gjate nje interviste per Prive, kengetarja Genta Ismaili ka pohuar se gjate qendrimit te saj ne Amerike ajo ka qene e angazhuar ne biznesin e familjes se saj, saktesisht ne sallonin e veturave qe e posedon babai i saj.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur Empty Re: Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 3 Apr 2012 - 10:11

Pu ca me tha kshu eshte kur smke mu komshi mi gente Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur 426788
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur Empty Re: Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 17:46

Sa gjynah qe me vinka per te shkreten :P
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur Empty Re: Genta Ismajli: Jam pa të dashur, por jo pa dashur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi