Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit

3 posters

Shko poshtë

Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit Empty Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit

Mesazh nga WebMaster Thu 19 Apr 2012 - 13:07

Britanikja Becky Stevens ishte 15 vjeç kur bëri seks për herë të parë me një person që e kishte njohur online. Edhe pse ai nuk dukej aspak 24 vjeç, siç i thoshte, dhe nuk ngjante me personin në fotografi, sërish ata bënë seks. Paguan dhomën dhe nuk e panë më njëri- tjetrin. Ky ishte fillimi i një varësie pesë vjeçare ndaj seksit me meshkujt që njihte online.

Nga mosha 15 deri në 20 vjeç ajo thotë se ka bërë seks me 40 meshkuj të panjohur, që nga adoleshentë e deri tek meshkuj të martuar. “Seksi ishte i tmerrshëm, ata kurrë nuk më pyesnin nëse më shijoi.

Por tani ajo ka vendosur që të flasë për atë që po njihet si gjenerata e korruptuar nga seksi në internet.

Studiuesit në Britani kanë zbuluar se 1 në 10 persona nga 16 deri në 24 vjeç përdorin internetin për të bërë seks për një natë. Gjysma e tyre e përdorin për të bërë seks virtual përpara uebkameras. Ndërkohë, 52 përqind e meshkujve single në Britani dhe 48 përqind e grave të palidhura, thonë se kanë përdorur internetin për të gjetur një lidhje. 40 përqind e atyre nga mosha 11 deri në 18 vjeç dërgojnë mesazhe me përmbajtje seksuale.
Ekspertët druhen se po rritet një gjeneratë me probleme, e cila rrëshqet shpesh në depresion, siç ka ndodhur edhe me Becky-n, e cila tani po tenton ta marrë veten duke hyrë në një lidhje të qëndrueshme. “Këshilla ime është që të mos hyni në lidhje seksuale përmes internetit. Nëse e nisni, nuk do ndaleni dot,” thotë ajo.

Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit Britanikja
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit Empty Re: Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit

Mesazh nga dajti modh Thu 19 Apr 2012 - 20:34

je farewww je farewww je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit Empty Re: Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit

Mesazh nga Anakonda Fri 20 Apr 2012 - 0:20

si jan bere te rinjte e sotshem...........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit Empty Re: Një gjeneratë e varur nga seksi përmes internetit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi