Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arrestohet fallxhorja, mashtroi një 17-vjeçare duke i premtuar se do i rikthente të dashurin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arrestohet fallxhorja, mashtroi një 17-vjeçare duke i premtuar se do i rikthente të dashurin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arrestohet fallxhorja, mashtroi një 17-vjeçare duke i premtuar se do i rikthente të dashurin

2 posters

Shko poshtë

Arrestohet fallxhorja, mashtroi një 17-vjeçare duke i premtuar se do i rikthente të dashurin Empty Arrestohet fallxhorja, mashtroi një 17-vjeçare duke i premtuar se do i rikthente të dashurin

Mesazh nga Emona Tue 24 Apr 2012 - 8:01

Arrestohet fallxhorja, mashtroi një 17-vjeçare duke i premtuar se do i rikthente të dashurin Images3Një 17 vjeçare ka rënë preh e mashtrimit nga një fallxhore. Ajo kishte shkuar të 49 vjeçarja Nanije Muhaxhiri nga Fushë-Kruja për të parë filxhanin dhe dorën pasi ishte ndarë nga i dashuri. Pasi i ka qarë hallin, Muhaxhiri me origjinë nga Elbasani, i ka premtuar 17-vjeçares M. L se do arrinte ta rikthente me të dashurin në këmbim të vëthëve të floririt dhe disa bizhuterive të tjera.
Por disa ditë pas ngjarjes kur i dashuri nuk donte tja dinte më për të, adoleshntja ka kuptuar se ka rënë pre e mashtrimit dhe në shoqërinë e prindërve ka depozituar një kallëzim penal ndaj fallxhores. Sipas policisë është bërë i mundur arrestimi në flagrancë i Nanije Muhaxhirit e cila është nënë e 7 fëmijëve. Gjithashtu bëhet e ditur se ndaj saj janë depozituar edhe disa kallëzime të tjera për mashtrim./albobserver.com

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arrestohet fallxhorja, mashtroi një 17-vjeçare duke i premtuar se do i rikthente të dashurin Empty Re: Arrestohet fallxhorja, mashtroi një 17-vjeçare duke i premtuar se do i rikthente të dashurin

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 21:51

budallaqe qenka tregu kjo 17 vjecarja qe i ka besu;eh medet ke i ka lon mendja ca goca ne ditet e sotshme
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi