Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Modelet e Victoria Secret, ja si dukeshin në 1979 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Modelet e Victoria Secret, ja si dukeshin në 1979 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Modelet e Victoria Secret, ja si dukeshin në 1979

2 posters

Shko poshtë

Modelet e Victoria Secret, ja si dukeshin në 1979 Empty Modelet e Victoria Secret, ja si dukeshin në 1979

Mesazh nga Emona Thu 26 Apr 2012 - 4:39

Nëse shikoni këtë album me foto të modeleve të Victoria Secret nuk do të mund ti dalloni pasi i krahasoni me ëngjëjt që shihni në vitet 2000 e prapa.

Katalogu 32 vjeçar është rikthyer tanimë duke u bërë publik dhe në të mund të dallohen qartë femrat që kishin rolin e modeleve të veshura me të brendshme ndërsa pozonin sëbashku në grup. Ajo çka bie në sy është fakti se në ditët e sotme fotot e modeleve janë shumë të përpunuara dhe mund të shohësh vetëm ngjyra të ndezura ku çdo gjë duket ëngjëllore./knni/

Modelet e Victoria Secret, ja si dukeshin në 1979 26JE_showbiz.Modelet_e_Victoria_Secret3Modelet e Victoria Secret, ja si dukeshin në 1979 26JE_showbiz.Modelet_e_Victoria_Secret2Modelet e Victoria Secret, ja si dukeshin në 1979 26JE_showbiz.Modelet_e_Victoria_Secret1

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Modelet e Victoria Secret, ja si dukeshin në 1979 Empty Re: Modelet e Victoria Secret, ja si dukeshin në 1979

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:10

aaahahahahaha co me mire gjyshet per sfilata sesa keto ftyra
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi