Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Will dhe Kate do të kalojnë një përvjetor privat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Will dhe Kate do të kalojnë një përvjetor privat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Will dhe Kate do të kalojnë një përvjetor privat

2 posters

Shko poshtë

Will dhe Kate do të kalojnë një përvjetor privat Empty Will dhe Kate do të kalojnë një përvjetor privat

Mesazh nga Emona Thu 26 Apr 2012 - 4:46

Will dhe Kate do të kalojnë një përvjetor privat 26JE_showbiz.Will_dhe_Kate_do_te_kalojne_nje_pervjetor_privat

Duka dhe Dukesha e Cambridge, Princ William dhe bashkëshortja e tij Catherine, e cila është e njohur si Kate, do e kalojnë 1-vjetorin e martesës së tyre, që u cilësua si martesa e shekullit, në privatësi të plotë. Dhe kështu ata do të reflektojnë padyshim për një vit i cili për ta ka qenë i mbushur me shumë evente.

Pas ceremonisë nga e cila ktheu sytë e gjithë bota, në eventin e parë publik ku u shfaq Kate ishte galaja e bamirësisë “Absolute Return for Kids” në të cilën mbante veshur një fustan të dizenjuar nga Jenny Packham. Ndërsa muaji Korrik shënoi vizitën mbretërore të çiftit në Kanada dhe Amerikë.
Ndalesa e tyre në Kaliforni duket se do të mbahet mend pasi çifti mbretëror mori pjesë në një darkë glamur mes yjeve të Hollivudit, bëhet fjalë për çmimet BAFTA. E pas një fejese të shkurtër, por një raporti të gjatë dashurie, çifti Will dhe Kate u shndërrua në të preferuarin e fansave të monarkisë britanike pasi ata kanë ditur të ruajnë statujën e tyre në publik.

Janë jo të paktë turistët nga e gjithë bota që vizitojnë pallatin mbretërore në Londër dhe kureshtja e tyre ngacmohet jo pak nga çifti i ri mbretëror të cilin e cilësojnë të jashtëzakonshëm. Një turiste amerikanë ka thënë: “Ata janë një çift i mrekullueshëm. Duhet të jenë një shembull i mire për këdo”.
William dhe Kate nga ana tjetër janë shndërruar në tepër fitimprurës për dyqanet e suvenirëve ku mund të gjesh gjithçka ka të bëjë me çiftin, momentet më të rëndësishme të tyre të jetës në publik. Një shitës rrëfen:
“Ne kemi shitur shumë suvenire të William dhe Kate, sidomos në ditët e dasmës kemi pasur fitime të mëdha dhe tani padyshim që kushdo që viziton Londrën kërkon të marrë diçka që ka lidhje me çiftin”.

Detaje bëhen publike për ditët e ardhshme të çiftit. Ata shfaqen këtë 25 Prill në premierën e filmit “African Cats” dhe më 26 Prill do të jenë pjesë e dy pritjeve të organizuara për bamirësi dhe me këtë pjesëmarrje e mbyllin veprimtarinë e tyre publike pasi do të largohen menjëherë nga sytë e njerëzve sepse ata kanë preferuar një përvjetor martese vetëm të dy dhe në shtëpinë e tyre.knni/


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Will dhe Kate do të kalojnë një përvjetor privat Empty Re: Will dhe Kate do të kalojnë një përvjetor privat

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:33

epo ma mir privat sesa shteteror aaahaahaaaah
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi