Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook

5 posters

Shko poshtë

Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook  Empty Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 30 Apr 2012 - 19:28

Ja ku na shtohet dhe një arsye më shumë pse mund të ndodh krim brenda familjes ShqiptareVëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook  3827909018 Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook  3827909018



Krimi brenda familjes shënoi viktimën e rradhës. Një 38 vjeçar i quajtur Mirash Miza vret motrën e tij me çifte, Shqipe Miza 27 vjeçe. Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Madhesh të komunës Ulëz. Arseyja që e ka shtyrë të vëllain të kryejë këtë akt makabër ka qenë se motra ishte bërë pjesë e rrjetit facebook. Pa...s një grindje mes tyre, Mirash Miza e ka qëlluar motrën e tij për vdekje dhe është larguar . Ai ka tentuar të vrasë veten duke u hedhur në liqenin e Shkopetit por është penduar dhe pastaj është fshehur në pyll. Tre orë pasi ka kryer krimin autori i vrasjes është arrestuar nga policia. Pjestarët e grupit hetimor tregojnë se ai është penduar dhe qante me dënesë. Mirash Miza ka rrëfyer gjithë ngjarjen duke thënë se pas ngacmimeve që kam pasur nga banorët e fshatit në lidhje me motrën time, kam tentuar të flas me të duke i kërkuar që të hiqte dorë nga facebook, por ajo nuk ka pranuar. Ai është shprehur se nuk munda të duroja faktin që motra ime të krijonte lidhje në facebook, pasi unë kisha dyshime që ajo kishte komunikim me disa persona që ishin të padëshirueshëm për familjen tonë. Ai ndjehet i penduar për krimin që ka bërë, edhe pse nuk mund ta kthejë mbrapsht këtë veprim ai shprehet se motra e tij nuk e meritonte këtë përfundim.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook  Empty Re: Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook

Mesazh nga Anakonda Mon 30 Apr 2012 - 23:18

ej zot cjan bo keta vellezerit e sotshem;sa keq qe ekziston ne disa vende paragjykime te tilla
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook  Empty Re: Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook

Mesazh nga BlEro25 Wed 2 May 2012 - 19:17

Gjaknxehtesi gabim i momentit. gjynah
BlEro25
BlEro25
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 233
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/03/2011
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook  Empty Re: Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook

Mesazh nga WebMaster Thu 3 May 2012 - 0:13

Allah na ler ment e kokes se cfar po ndodh ne kete bote vallai kan ikur njerezit nuk din cfar te bejne me .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook  Empty Re: Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook

Mesazh nga Arabela Thu 3 May 2012 - 0:15

Klea@Love shkruajti:Allah na ler ment e kokes se cfar po ndodh ne kete bote vallai kan ikur njerezit nuk din cfar te bejne me .
tamam thua klea,,,sikur ska me stabilitet ne asgje,,,,e as siguri,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook  Empty Re: Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook

Mesazh nga WebMaster Thu 3 May 2012 - 0:20

Eshte bere vrasja si buka me djath mi sikur e kan mor per sport sikur do fitoj dicka ppervec humbjes se jetes i mbyllur ne nje vend ku shikon vetem driten ne darke edhe nje cope buke edhe uji me kryp cfar jete mundet te bej ky njeri tani duke menduar qe ka vrare motren e ti edhe pastaj pendohet .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook  Empty Re: Vëllai vret motrën sepse kishte hapur adresë në facebook

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi