Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lindsay Lohan, megjithatë, do të luajë rolin e Elizabeth Taylorit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lindsay Lohan, megjithatë, do të luajë rolin e Elizabeth Taylorit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lindsay Lohan, megjithatë, do të luajë rolin e Elizabeth Taylorit

2 posters

Shko poshtë

Lindsay Lohan, megjithatë, do të luajë rolin e Elizabeth Taylorit Empty Lindsay Lohan, megjithatë, do të luajë rolin e Elizabeth Taylorit

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 1:48

Lindsay Lohan, megjithatë, do të luajë rolin e Elizabeth Taylorit Lindsay_Lohan

Lindsay Lohan do të luajë rolin e aktores legjendare Elizabeth Taylor, në një film të ri televiziv, i cili flet rreth dashurisë së madhe të ikonës për ekranin e madh.

Emri i aktores Lindsay Lohan, është i pari që përmendet në lidhje me këtë film "Liz & Dick", i cili është i bazuar në historinë e vërtetë të një romancë pasionante të Elizabeth Taylorit dhe Richard Burtonit, me të cilin aktorja legjendare është martuar dy herë.

Producent i filmit tha se pikërisht Lohan është aktorja ideale për të luajtur rolin e Elizabeth Taylorit.

“Unë e kam admiruar gjithmonë dhe e kam respektuar shumë Elizabeth Taylorin. Ajo nuk ishte vetëm një aktore e mahnitshme, por edhe një grua e bukur”, tha Lindsay Lohan, duke shtuar se ishte e kënaqur që do të mishërojë këtë ikonë.

Elizabeth Taylor, e njohur për bukurinë e saj dhe për jetën glamuroze, u njoftua me Burtonin në vitin 1963 gjatë xhirimeve të filmit "Cleopatra" dhe kishte një romancë të bujshme, të cilën e kurorëzuan dy herë me martesë.

Muajin e kaluar, Lohan ka folur për sfidën e madhe të aktrimit, ndërsa në profilin e saj në Twitter e ka postuar një foto të saj e veshur si Elizabeth Taylor.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lindsay Lohan, megjithatë, do të luajë rolin e Elizabeth Taylorit Empty Re: Lindsay Lohan, megjithatë, do të luajë rolin e Elizabeth Taylorit

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:31

si 17 vjece ngjan kjo bjondina mi
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi